Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Рабінович закликав опозицію об’єднатися

З метою недопущення перемоги влади

Народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович звернувся до лідерів усіх опозиційних політичних партій країни. Звернення він опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Сьогодні стало абсолютно ясно, що влада продовжує йти по шляху потурання МВФ, подальшого зростання тарифів для населення, повного продажу залишилися промислових активів і розорення країни. В країні ширяться акти насильства й вандалізму, влада не бореться з радикальними фашистськими молодчиками, які вже не приховують своїх намірів. Влада має намір продовжити політику війни і знищення українського народу», – йдеться у зверненні Вадима Рабіновича.

«У мене є маса політичних і особистих претензій практично до всіх політичних сил країни (думаю, і у них є до мене!) … Проте, зустрівшись з величезною кількістю своїх виборців за останні два тижні, я побачив, що люди вимагають одного – зміни влади! А ця зміна неможлива при роз’єднанні опозиційних сил», – впевнений політик.

«Тому, виконуючи волю виборців, я звертаюся до керівників опозиційних політичних партій з пропозицією НЕГАЙНО почати переговори щодо єдиного кандидата на президентських виборах і спільної діяльності всіх опозиційних сил на парламентських виборах! В першу чергу, я звертаюся до керівників «Опоблоку», «Відродження», Аграрної партії та інших опозиційних сил», – заявив Вадим Рабінович.

Лідер партії «За життя» підкреслив, що «для мене і нашої партії – це непростий крок, однак, мені здається, в один з найтрагічніших для України моментів, коли на карту поставлена ​​доля країни, кожен повинен забути про свої політичні амбіції і працювати на єдину перемогу». «ЗРОБИМО УКРАЇНУ СИЛЬНОЮ!» – закликав Вадим Рабінович.

Нагадаємо, Рабінович: «Після перемоги «За життя» на ключові пости призначатимуть лише ефективних менеджерів»

Реклама
Реклама
загрузка...