Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Рабінович: «Заяви Зеленського по зовнішній політиці поки що видаються безперспективними – ми самі переможемо на виборах восени та відновимо мир!»

Зеленський вже виконав важливу місію - змінив систему влади. І тепер на парламентських виборах українці вже дадуть оцінку роботі команди Зеленського.

Риторика обраного президента України Володимира Зеленського не зможе принести мир в Україні. І тоді партія «Опозиційна платформа – За життя» сама буде готова зробити це.
Про це заявив народний депутат і глава політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторського проекту «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна».

«Дійсно, Зеленський де-факто став президентом України. Хоч ще і без булави. Я уважно слухаю його нечисленні виступи. Поки я бачу, що вимальовується гідний наступник Порошенка. Поки що заяви Зеленського виглядають щонайменше дивними і точно не перспективними», – упевнений парламентарій.
За його словами, новий президент продовжує політику конфронтації, проведену Петром Порошенком.

«Давайте проаналізуємо приклад. Зеленський відразу почав говорити про конфронтацію з Росією – знову порошенківські гасла. Хоча Зеленського вибирали за те, що він обіцяв встановити мир. Ніхто не говорив, що нам потрібен новий Порошенко. Говорили про мир. Як ви збираєтеся досягти миру? Він уже з одними говорити не хоче, з іншими – теж. Хоче переговори в Нормандському форматі? Це ж обіцяв і Порошенко. По суті, Зеленський зараз повторює помилки свого попередника», – підкреслив народний депутат.
Політик при цьому вважає, що Зеленський вже виконав важливу місію – змінив систему влади. І тепер на парламентських виборах українці вже дадуть оцінку роботі команди Зеленського.
«Я днями був на сході, і там багато говорять, що ми із Зеленським помилилися. Але це не правда. Я хочу заступитися за нього. Ми зробили правильний вибір. Вибравши Зеленського, ми знищили дракона, перемогли систему, з якої ми жити більше не хотіли. Тепер нам важливо не помилитися на парламентських виборах. Якщо ми вважаємо, що Зеленський при такій риториці принесе мир, то це неправда. Тоді на парламентських виборах ми, партія «Опозиційна платформа – За життя», переможемо і самі встановимо мир», – підсумував Вадим Рабінович.


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...