Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Рабінович: «За місяць влада вкрала третину державної скарбниці»

Вадим Рабінович також заявив, що замість розвитку української економіки, влада країни продовжує грабувати свій народ

– «Нинішня влада, розуміючи, що їй залишилося недовго, вирішила остаточно дограбувати українців. За місяць вони вкрали третину державної скарбниці. Згідно з даними Держказначейства, на рахунках України залишилося всього 15 млрд гривень. Такими темпами до виборів Україна стане банкрутом », – зазначив Вадим Рабинович.

За його словами, через безпрецедентне пограбування владою України вже опустилася на 123 місце з 140 за доходами населення, і стала біднішою, ніж Камерун, Кенія, Бангладеш і Непал. Такою є офіційна статистика швейцарського фінансового конгломерату CreditSuisse.

– «Мало того, що нас обкрадають – нам з вами нахабно брешуть про те, що в Україні стає краще жити. Але цифри говорять про зворотне! Втім, навіть в тій ситуації, до якої нас довели, ми ще можемо своїми силами, без будь-яких МВФ, відродити країну. Програма партії «За життя», в якій по пунктах прописані наші дії після приходу до влади, допоможе за рік відновити економічний потенціал України. Після чого ми зробимо справжній ривок і станемо локомотивом європейської економіки! » – резюмував Вадим Рабінович.

Читайте також: Вадим Рабінович: «Влада довела Україну до 123 місця в рейтингу доходів населення»


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...