Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Рабінович: Українські політики зобов’язані об’єднатись заради миру і економічного порятунку держави

«Опозиційна платформа - За життя» готова стати майданчиком для відповідальних політиків, які готові працювати над пошуками миру на сході країни і економічним процвітанням країни.

Про це заявив народний депутат України і голова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» в ефірі телеканалу NewsOne.

«Я – прихильник об’єднання абсолютно з усіма. Я готовий працювати навіть з тими, кого сильно не люблю і не поважаю, тому що це відповідає запитам виборців. Вони хочуть, щоб ми об’єдналися, згуртувалися – і вирішили питання встановлення миру і відродження економіки. Ми просто зобов’язані об’єднуватися! », – підкреслив політик.

Парламентарій запропонував представникам інших опозиційних сил співпрацю «для того, щоб врятувати Україну».

«Я готовий бачити в рядах нашої партії і Вадима Новинського, і Олександра Вікула, і Євгена Мураєва – тільки тому, що ми разом повинні зупинити вбивство нашої країни. Я не знаю, чи вистачить у них громадянської мужності піти на це, але я вже подав приклад, як потрібно державні інтереси ставити вище своїх власних. Маючи президентський рейтинг вище, ніж у Мураєва і Вілкула разом узятих, я відмовився балотуватися, тому що знав, що це йде врозріз з інтересами виборців … І вважаю, що вчинив правильно! На парламентських виборах ми з Бойко знову підемо разом, при цьому я очолю нашу політичну силу. І це теж правильно. Вчіться у нас! »- закликав голова «Опозиційної платформи – За життя ».

«Я з величезною повагою ставлюся до Вадима Новинського. У нас не завжди збігаються погляди, але це не привід різати один одного, ми зустрічаємося, обмінюємося думками … Нам нічого ділити, а значить ми зобов’язані співпрацювати в будь-якому форматі заради об’єднання країни. Ми будемо процвітаючою країною тільки тоді, коли будемо поважати цінності один одного. Давайте поважати один одного – і об’єднуватися! У нас є спільна мета – мир і економіка! », – резюмував Вадим Рабінович.

Нагадуємо, Закарпатський стронгмен став другим на міжнародному турнірі богатирів у Чехії

Читайте також: Хто керуватиме Закарпаттям? Стали відомі прізвища політиків, які можуть очолити обласну адміністрацію

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...