Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Рабінович: «Суд Ніцци на мою вимогу заарештував віллу Льовочкіна у Франції – ці майже 2 млрд треба повернути в Україну»

Французький суд заарештував маєток сімейства Льовочкіних, яке знаходиться в Сен-Жан-Кап-Ферра у Франції

У понеділок, 12 лютого, народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович дав велику прес-конференцію в УНІАН, під час якої заявив про те, що за його запитом рішенням французького суду у Франції заарештовано скандально відома вілла «бенефіціара української корупції », народного депутата з фракції« Опозиційний блок »Сергія Льовочкіна.

«Сьогоднішній день змінить нашу країну, тому що ті, хто обкрадають Україну (де б вони не знаходилися!) тепер зрозуміють – так далі тривати не буде. Сьогодні я вас інформую про те, що на вимогу народного депутата України Вадима Рабіновича французький суд заарештував маєток сімейства Льовочкіних, яке знаходиться в Сен-Жан-Кап-Ферра у Франції. Ось рішення цього суду Ніцци у мене на руках. Перший «будиночок» коштує близько € 40 млн, другий – близько € 10 млн. Задумайтесь, одне сімейство, люди, які ніколи не працювали в бізнесі, вклали майже 2 млрд. грн. в свою нерухомість за межами України! »- обурився Вадим Рабинович.

Політик уточнив, що він вимагає повернути ці мільярди в бюджет України.

«Я вимагаю від прем’єр-міністра, щоб ці гроші пішли на індексацію пенсій і зарплат, в тому числі, військових … Я вимагаю, щоб вони пішли не в кишені чиновників, а на потреби народу і країни!» – заявив Вадим Рабінович.

Він також звернувся до генерального прокурора Юрія Луценка: «Шановний генпрокурор, візьміть це на контроль, щоб «вишки Бойка» не перетворилися в «вишки Януковича». Інакше ми так спишемо все – і завтра «вілла Льовочкіна» стане «віллою марсіан». Цього не повинно бути: правоохоронці, виконуйте свою роботу, а я свою роботу виконав! ».

«З сьогоднішнього дня будь-які злодії повинні зрозуміти: якщо вони вкрали і навіть втекли – ми все одно їх знайдемо!» – пообіцяв політик, повідомивши, що має намір на цьому тижні виїхати до Франції та Італії для продовження робіт по поверненню вкрадених грошей Україні.

За матеріалами: http://journalist.today

Реклама
Реклама