Головна » Політика

Рабінович: сьогодні політика Порошенка триває під новою гарною назвою

Верховна Рада України восьмого скликання - це злочинний і недієздатний орган, який продовжує брехати українцям і приймати непотрібні закони

Таку заяву зробив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович у вівторок в кулуарах парламенту.

«Сьогодні ми маємо злочинний, недієздатний парламент, який довів країну до катастрофи. Цей парламент не здатний приймати потрібні для країни закони! Всі бачать, що в сесійній залі сидить від сили чоловік тридцять, а на табло як завжди світиться цифра в триста депутатів. Тобто, ми всі бачимо, що суцільна брехня і порушення закону тривають!», – обурився політик

Вадим Рабінович нагадав, що ще з 2016 року говорив про відсутність коаліції в парламенті, що теж є прямим порушенням закону.

«Всі закони, які приймає ця Рада, – незаконні. Президію захопили, і ці загарбники влади повинні бути заарештовані! Це ж очевидно! Але у мене питання: чому президент Зеленський через відсутність коаліції парламент розпустив, а дурні закони «про мову» і «реформи» діють? Виходить, що у Зеленського «почухали потиліцю» і вирішили, що парламент розпускають, а прийняті ним закони залишають? Але так не можна! Не буває напівправди. Напівправда – це брехня!»- підкреслив співголова  «Опозиційної платформи – За життя».

Вадим Рабинович впевнений, що «ця Рада вже нічого доброго країні не принесе». «Вже потрібно думати, що буде в наступному скликанні парламенту. Наприклад, вже сьогодні вимальовується коаліція партій Зеленського і Вакарчука. Основою союзу послужать продаж землі, про яку повідомили в «Слузі народу» і гей-шлюби, про легалізацію яких заявили в «Голосі». Про це варто всім нам думати, коли підемо на виборчі дільниці», – закликав він.

На питання, чи буде Вадим Рабінович голосувати за відставку міністрів, народний депутат відповів ствердно.

«Я буду голосувати за відставку всіх нинішніх міністрів, тому що я завжди був послідовний і робив те, що обіцяв своїм виборцям. Але нас цікавить не відставки, а «посадки». Під час виборчої кампанії нам обіцяли: «Весна прийде. Саджати будемо». Шановна команда президента, вже літо на дворі! А у нас ті, хто крав при Порошенку, продовжують це робити при Зеленському. Подекуди тільки прізвища помінялися», – звернув увагу політик.

В контексті цього Вадим Рабинович згадав і про обіцянки встановити мир на Донбасі, який ще кандидат в президенти Володимир Зеленський давав під час своєї передвиборної кампанії.

«Мене дуже хвилює те, що президент Зеленський поставив хрест на мирі на Донбасі. Ще недавно він обіцяв українцям мир, а вже сьогодні, перебиваючи Макрона, каже, що не буде вести переговори з сепаратистами. Він же називав цих сепаратистів «українцями, які опинилися по той бік барикад». Хто там сепаратисти? Бабусі і дідусі з Донецька і Луганська, які все життя там жили і випадково потрапили в цю м’ясорубку? Кого він має на увазі? Де мир, який нам всім обіцяли? »- задався питаннями народний депутат.

«Я до вчора ще любив президента Зеленського. Вчора ж він сказав: миру не буде. Зниження тарифів не буде – це був «жарт». Нас обдурили в черговий раз! 30 днів не пройшло, а вже всі передвиборчі обіцянки розходяться зі справами. Якщо ви, пане президенте, обіцяли нам мир – дайте його. Обіцяли демократію – забезпечте! Виступив радник Зеленського і сказав, що досягнення Супрун скасовуватися не будуть. Виходить, що політика Порошенко триває під новою гарною назвою», – констатував Вадим Рабинович.

Нагадаємо, Рабінович: план тотальної скупки української землі давно виношують на Заході – це “план Сороса”

Читайте також: Рабінович: Зеленський обіцяв встановити мир і тепер повинен виконати волю більшості українцівзагрузка...
Реклама
Реклама
Loading...