Рабінович розкрив «диявольський план» влади: Україну - продати, українців - перетворити на рабів! (ВІДЕО)

14.01.2020 13:00 46 0
Рабінович розкрив «диявольський план» влади: Україну - продати, українців - перетворити на рабів! (ВІДЕО)

Таку заяву зробив народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович, виступаючи з парламентської трибуни у вівторок, 14 січня. 

«Любі друзі! Хочу вас всіх привітати: залишилося буквально трохи часу, і ми ось-ось зуміємо виїхати в будь-яку країну світу, тому що своєї землі у нас не буде - ми її продамо. Наступного тижня вони збираються продати землю України», - звернувся парламентарій до своїх колег.

 Вадим Рабінович з «розумінням» поставився до подібних бажань, адже «приблизно половині тих, хто сьогодні при владі, є куди потім виїхати - вони відпрацюють завдання Сороса і МВФ і поїдуть туди, де їхні гроші, а їх гроші - не в Україні». 

«І тут немає «зради», немає ніякої брехні, що «все пропало», просто ті українці, які залишаться на проданій землі, можуть чудово влаштуватися рабами на плантаціях», - попередив народний депутат.

 Разом з тим політик звернув увагу на те, що, незважаючи на численні протести більшості людей, які виходять на вулиці, перекривають рух, деякі учасники земельної афери продовжують просувати закон про продаж української землі, і роблять це незаконними способами. 

«Я розумію, що «дядечко Сорос» вимагає вирішити це питання. Але у нас є тільки одна земля. Всім, хто піднімає свій голос проти цього «диявольського плану», тих залякують, відкривають липові кримінальні справи, і все для того, щоб на наступному тижні відбулася довгоочікувана подія - продаж української землі. День, який ми будемо з вами в календарі відзначати чорним кольором - день продажу України», - впевнений співголова «Опозиційної платформи - За життя». «Дорогі друзі, наша партія постійно намагається донести до вас весь жах того, що хочуть зробити. Але сьогодні нас мало. Недостатньо однієї або двох партій. Ми всі повинні сказати своє загальне всеукраїнське «ні» планам продажу української землі», - закликав народний депутат.

 Вадим Рабінович назвав «безумством» те, що «з радістю, з оплесками, з усмішками і жартами готують продаж європейської держави і вважається, що це перемога». 

«Це останній завершальний експеримент, який нині добиває бідну Україну. І якщо ми з вами це допустимо, ми не маємо права перебувати в цьому залі, ми не маємо називатися народними депутатами - ми набрід, який не зміг відстояти свою землю. Тому давайте один раз відкинемо страх перед якоюсь міфічною владою, подивимося відкритими очима на те, що нас просто як рабів разом із землею хочуть продати, і не дамо цьому здійснитися!» - закликав Верховну Раду співголова «Опозиційної платформи - За життя» Вадим Рабінович і звернувся до влади: «Коли ви вже нажретеся, сволота?!.».

 Нагадуємо,  “Пекельний” потоп в торговому центрі Києва: подробиці та дані про постраждалих (ФОТО, ВІДЕО) Читайте також:  Ужгородець потрапив на кастинг співочого шоу України (ВІДЕО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...