Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Рабінович припускає, що соціально-політичний телепроект «КАНДИДАТ» може продовжитись три сезона

Він підкреслив, що вважає політико-соціальний «Кандидат» дуже важливим з багатьох точок зору

Політико-соціальний проект «Кандидат» може тривати три сезони. Про це заявив народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі своєї авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна».

Нагадаємо, проект «Кандидат» транслюватиметься в ефірі телеканалу «112-Україна». У його створенні бере участь лідер партії «За життя» Вадим Рабінович, а переможцю гарантується місце в прохідній частині списку партії «За життя» на виборах до Верховної Ради і рік навчання в Стенфордському університеті. З чуток, це найдорожче реаліті-шоу за всі роки української ТВ.

«На політико-соціальний проект «Кандидат», зйомки якого зараз проходять, вже відібрали 100 осіб. А в червні з них відберуть 12 кандидатів, що залишилися. Про те, кого саме відберуть, я теж дізнаюся тільки зараз. І ось ці 12 кандидатів будуть протягом 12 тижнів отримувати різні завдання. Раз в тиждень один з них – той, хто гірше інших впорався із завданням – буде залишати проект. І в кінці залишиться один – переможець», – розповів політик

Він підкреслив, що вважає політико-соціальний «Кандидат» дуже важливим з багатьох точок зору.

«Ми хочемо вперше показати, як працює соціальний ліфт – хоча б в такому телевізійному форматі. Коли проста людина, не з золотої молоді, що не народилася в золотий колясці на Печерських пагорбах, може теж пройти в парламент. Я сам з великим інтересом ставлюся до цього проекту. Хочу поспілкуватися з цими людьми і, може бути, розглядати майбутніх зірок української політичної арени », – зазначив парламентарій.

Народний депутат повідомив, що в ефір проект почне виходити в кінці літа і буде транслюватися протягом приблизно 12 тижнів.

«Можливо, режисери не схвалять цього, але відкрию вам секрет: в принципі, ми розраховуємо на три сезони цього політико-соціального проекту. Ми збираємося вийти в ефір десь в кінці серпня, протягом 12 тижнів будемо відбирати нашого кандидата. Потім трохи відпочинемо – і хочемо почати другий сезон проекту, а за ним – і третій … Це дуже важка робота. Я завжди був «телевізійною» людиною, але зазвичай відбувалося так: прийшов на передачу, пробув там годину – і пішов. А з «Кандидатом» все набагато складніше. Але це варто того, адже в підсумку ми зможемо виявити два-три таланта – це вже результат », – заявив лідер партії« За життя ».

За словами політика, він не бере участь в первинному етапі відбору учасників, і почне працювати з ними тільки тоді, коли їх залишиться 12.

«Відбором учасників займається окрема група людей. Особисто я їх не бачив і ніякого відношення до їх відбору не маю. Ось коли залишиться 12 чоловік – тоді так, серед них відбирати вже буду я і два моїх помічника. Я думаю, що це буде дуже барвисте видовище, адже ми підготували дуже цікаві завдання для учасників. Мені будуть допомагати Нестор Шуфрич (народний депутат, член партії «За життя», – ред.) І чудова, красива ведуча телеканалу «112-Україна» Анна Степанець. Але останнє слово буде за мною, не дивлячись на думку журі, я зможу когось повернути, кого-то залишити і когось прибрати », – констатував Вадим Рабінович.

Реклама
Реклама