Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Рабінович про Супрун: «Ми розпочинаємо безстрокову акцію, і не підемо, поки цього вампіра не заберуть з країни!»

Партія «За життя» через тиждень починає безстрокову акцію з метою зняття з посади і. о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун

Про це в ході прес-конференції в інформаційному агентстві УНІАН в понеділок, 12 лютого, заявив народний депутат, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович.

«Ми страждаємо від того, що сьогодні відбувається в Міністерстві охорони здоров’я України – вони добивають країну. Тому через тиждень ми розпочинаємо безстрокову акцію по зняттю Супрун, і не підемо, поки цього вампіра не заберуть з нашої країни! », – пообіцяв політик.

Відзначимо, Вадим Рабінович послідовно критикує дії Уляни Супрун на посаді виконуючого обов’язки міністра охорони здоров’я.

«Я оголошую 2018-й «роком відсторонення Супрун». Я вже подав до суду на прем’єр-міністра за її незаконне перебування на посаді в. о. міністра, так як вона займає цю посаду більше чотирьох місяців – це порушення закону! Тепер ми маємо намір публічними методами і акціями протесту домогтися відставки Супрун. Ми прийдемо під МОЗ, будемо вимагати того, про що знає весь народ України. І ми це обов’язково зробимо – ми не дамо Супрун добити наших людей», – заявив Рабінович.

За словами лідера партії «За життя», МОЗ ставить над країною жахливий експеримент. Також політик розкритикував недавню заяву Супрун про те, що на виклики лікарі будуть приїжджати на велосипедах, а «бабусі в селах» будуть змушені шукати собі лікаря за допомогою сервісів Google.

«Сьогоднішня політика Міністерства охорони здоров’я – це цілеспрямоване знищення народу України, над країною, над здоров’ям її населення ставлять величезний експеримент – і ми не заспокоїмося, поки його не припинимо!», – підкреслив Вадим Рабінович.

Реклама
Реклама