Рабінович: «Повернувши стратегічні підприємтсва державі, ми створимо десятки тисяч робочих місць»

08.06.2018 10:36 20 0
Рабінович: «Повернувши стратегічні підприємтсва державі, ми створимо десятки тисяч робочих місць»

Повернення стратегічних підприємств під контроль держави дозволить створити в Україні десятки тисяч робочих місць.

Таку думку висловив народний депутат, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в своїй колонці для «РБК-Україна». Політик упевнений, що нинішня влада робить все можливе, щоб остаточно позбавити українців можливості чесно жити і добре заробляти у своїй країні.
«Що залишилися в держвласності стратегічні підприємства, які могли б допомогти розвитку економічного потенціалу країни і, відповідно, забезпечити людей роботою, потрапили до переліку об'єктів великої приватизації від уряду. Тобто їх планують продати за копійки олігархам для остаточного раздерібаніванія народного добра. А співробітників їх в результаті просто викинуть на вулицю, в такий спосіб не зменшуючи, а навпаки - збільшуючи безробіття », - підкреслив парламентарій.
Лідер партії «За життя» запевнив, що після перемоги на виборах його політсили всі стратегічні підприємства будуть повернуті під контроль держави, а українці будуть забезпечені робочими місцями.
«Після перемоги на виборах партії «За життя» ми, в першу чергу, повернемо все розпродані стратегічні підприємства під контроль держави і відродимо промисловість. І вже на основі цієї реальної бази, а не порожніх обіцянок чиновників, створимо десятки тисяч нових робочих місць і забезпечимо українців гідною заробітною платою. Адже держава тоді вважається сильною, коли у неї працевлаштовані громадяни і високий рівень їх соціального забезпечення. Коли стратегічні галузі будуть контролюватися державою, виникне попит на інженерів, науковців та інших технічних фахівців, які зараз масово покидають Україну. Ми зупинимо цей масовий відтік професіоналів з нашої країни, повернемо їх на Батьківщину, надамо роботу, запропонуємо високу зарплату і забезпечимо старість », - заявив Вадим Рабінович.
Також він висловився про підтримку бізнесу за створення робочих місць і формування сприятливого інвестиційного клімату в країні.
«Крім того, ми будемо заохочувати до створення робочих місць бізнес, та й кожен українець зможе без проблем відкрити свою справу - держава його підтримає. Ще один важливий крок до створення нових робочих місць - формування в країні сприятливого інвестиційного клімату. Ми покажемо інвесторам, що вони можуть вкладати в Україну, що це вигідно, що наша держава здатна захистити їх від свавілля чиновників », - констатував політик.
За його словами, з правильним економічним підходом дуже скоро ми зможемо побудувати сильну і процвітаючу державу - «Швейцарію Східної Європи».
«І все це зробити дійсно реально, причому у відносно короткостроковій перспективі! Треба тільки спокійно піти на наступні вибори і проголосувати за нові обличчя, які жодного разу не були при владі. Без злодійкуватих менеджерів і з правильним курсом економічного розвитку України незабаром стане дійсно сильною, самодостатньою, процвітаючою країною - «Швейцарією Східної Європи». Молодь повинна мати високооплачувану роботу, а пенсіонери - гідну старість, і тільки тоді ми зробимо Україну великою! »- резюмував Вадим Рабінович.
Нагадаємо, Рабінович: «Суддя в Україні має бути виборним, тільки тоді суди стануть чесними»  
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...