Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Рабінович: «Потрібна не «Партія війни», а політична воля «партії миру», щоб привести Донбас до миру і процвітання»

Щоб припинити конфлікт на Донбасі потрібні «стриманість і розум, компроміс»

Щоб побудувати успішну країну, потрібно зупинити війну на Донбасі. А це може зробити лише «партія миру», оскільки «партія війни», що знаходиться при владі, в цьому зовсім не зацікавлена.

Про це заявив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» в ефірі програми «Великий вечір» телеканалу «NewsOne».

«Питання миру – це ключове питання для нашої країни, тому що без миру ми нічого не досягнемо … Незважаючи на те, що партія« За життя »сьогодні практично не представлена ​​в парламенті, я і мої колеги робимо багато для встановлення миру на Донбасі, тому що, тільки зупинивши війну, ми зможемо відбудувати Україну, відродити її економіку. Очевидно, що будь-який мир – це маленький компроміс. Тому вже зараз, нікого не принижуючи, розуміючи, що кров лежить між подіями там, Донбасу треба дати трирічний перехідний період, під час якого ці території отримають певний статус в складі України, де главою буде призначений представник Президента України, кандидатура якого буде узгоджена з місцевими жителями. І питання вирішене, відкритий шлях до миру і відродження Донбасу в складі України! », – переконаний народний депутат

На думку парламентарія, для того, щоб припинити конфлікт на Донбасі потрібні «стриманість і розум, компроміс». Він також нагадав, що свого часу характеризував як економічний злочин блокаду Донбасу, в чому переконалоя зараз і керівництво України.

«Для того, щоб зупинити цю війну нам потрібно тільки бажання її зупинити! Війну не можуть закінчити ті, хто її розв’язав, і ті, хто на ній наживається! Я завжди говорив, що не можна голосувати за тих людей, які вже були при владі, за тих, у кого немає сформульованої політичної програми і за тих, у кого немає чіткої відповіді як зупинити війну негайно! Такі керівники нам не потрібні! », – підкреслив політик.

Народний депутат також висловив думку, що після припинення військових дій на Донбас туди прийдуть міжнародні донори і бізнес, які допоможуть відновити економіку регіону.

«Якщо домовимося, припинимо кровопролиття, європейці виділять кошти для відновлення цих територій, а великий бізнес, який прийде туди, допоможе встановити там порядок, як ніхто інший! Рецепт для Донбасу простий: налагоджуємо контакти, встановлюємо світ, створюємо вільну еконміческую зону, заводимо туди донорів і бізнес, отримуємо процвітаючий регіон! А головне – світ у всій Україні, яку терміново треба рятувати економічно! », – резюмував Вадим Рабінович.

Реклама
Реклама