Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Рабінович: «Політикам потрібно визначитися – вони з Радою або з народом»

На думку лідера партії "За життя", нинішнє скликання парламенту показує низький результат у законотворчій діяльності

Нинішній склад Верховної Ради України не прийняв за 3,5 роки своєї роботи жодного закону, який полегшив би життя українців. Відсутність реальної коаліції і опозиції в парламенті паралізувало роботу законодавчого органу України, тому всі відповідальні політики повинні скласти мандат і піти не перевибори.

Таку заяву зробив народний депутат і лідер партії “За життя” Вадим Рабінович в ефірі авторської програми на телеканалі “112 Україна”.

“У 2014 році в новообраній Раді” Блок Петра Порошенко “,” Народний фронт “,” Самопоміч “,” Батьківщина “,” Радикальна партія Олега Ляшка “сформували коаліцію – і пообіцяли покращити життя людей. Після низки скандалів три останні покинули більшість, заявивши , що йдуть в опозицію. в даній ситуації цілком логічним було б скласти і депутатські мандати, щоб перезапустити роботу парламенту. Натомість і “Самопоміч”, і “Батьківщина”, і “радикали”, більш того – “Оппоблок” голосують разом з владою . Це лицемірство! Нардепи бояться втратити “корочки “, спеціальні столові, спецлікарню” Феофанія “та інші привілеї”, – переконаний народний депутат.

На думку лідера партії “За життя”, нинішнє скликання парламенту показує низький результат у законотворчій діяльності.

“Я йшов у парламент не для того, щоб прикриватися мандатом. Я обирався для того, щоб змінювати країну, створювати закони, за якими людям буде краще жити … Це відбувається? Ні! Все партії під час виборчої кампанії обіцяли зняти депутатську недоторканність. Зняли? ні! При Януковичі опозиція очолювала 13 парламентських комітетів, сьогодні – нуль. на даний момент у Верховній Раді навіть немає більшості, опозиція тільки називається “опозицією”, а насправді голосує разом з провладними фракціями “, – обурився парламентарій.

“Все 92 законопроекта і зміни в закони, які я ініціював,” застрягли “в Раді. У зв’язку з цим я все більше замислююся про доцільність мого перебування в стінах парламенту. Сам факт приналежності до когорти” народних обранців “вже дискредитує людину. Всім відповідальним політикам потрібно визначитися – з Радою вони або з народом … Парламент, який за 3,5 року не прийняв жодного рішення, що полегшує життя українського народу, не має права на існування “, – заявив Вадим Рабінович.

Політик упевнений в тому, що сьогодні у Верховній Раді склалася така ситуація, при якій “чим менше ти голосуєш, тим менше наносиш шкоди країні”.

“Я ніколи не голосував разом з” БПП “і” Народним фронтом “ні за бюджети уряду Яценюка, ні за бюджети Гройсмана, ні за” судову реформу “, так як це робив, наприклад,” Опозиційний блок “. Я жодного разу не був в “Феофанії” і не скористався компенсацією за перельоти чи житло … я вже зараз серйозно думаю про те, чи маю я моральне право прибувати в такий Раді … Кожен поважаючий себе політик повинен зрозуміти: ця Рада антинародна, вона не робить життя людей краще, заможніше , багатшими, тут немає коаліції, немає нормальної опозиції, це Рада щоденного порушення законів і Конституції “, – резюмував Вадим Рабінович.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...