Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Рабінович: «Після перемоги «За життя» на ключові пости призначатимуть лише ефективних менеджерів»

Він запропонував телеглядачам самим вибрати, кого вони вважають гідним поставити на кожен напрямок

Після перемоги партії «За життя» на виборах до Верховної Ради на ключові пости в державі будуть призначатися тільки найефективніші менеджери – незалежно від їх партійної приналежності, а визначать їх самі виборці.

Про це заявив народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович в прямому ефірі програми «Великий вечір» на телеканалі NewsOne.

«В Україні кожен, хто переміг на виборах, потім розставляє своїх кумів, друзів, за те, що вони його підтримували в ході передвиборної кампанії. І тому ми маємо набір непрофесійних недотеп, які, прийшовши до влади, очолюють ті чи інші галузі, в яких вони взагалі нічого не розуміють. Ми вирішили робити по-іншому, я це говорю, і ми будемо цього дотримуватися. Ми поставимо на кожен проблемний напрямок – економіку, боротьбу з корупцією і т. д. – найкращого менеджера. І не важливо в який він партії, нехай він навіть не любить Рабіновича і «За життя». Але якщо ми бачимо, що він у своїй сфері найкращий – давайте його поставимо на ключовий пост », – заявив політик.

Він запропонував телеглядачам самим вибрати, кого вони вважають гідним поставити на кожен напрямок. Для цього телеканал NewsOne в середу, 25 липня, організовує голосування в прямому ефірі.

«Я виконаю вашу вимогу, навіть якщо обрані вами менеджери особисто мені не подобаються», – пообіцяв парламентарій.

Лідер партії «За життя» пообіцяв і інші зміни після виборів. Зокрема – скасування всіх прийнятих чинною владою реформ, які, на його думку, шкідливі для України.

«У нас є проста програма, по якій ми йдемо. Після перемоги партії «За життя» на виборах, яка стає все більш неминучою, ми скасуємо ті вбивчі реформи, що вони понаприймали. Що ми запропонуємо натомість, я розповім вам 25 липня. Це все буде направлено на благополуччя людей, а не чиновників , – зазначив народний депутат.

Також, на його думку, після виборів буде необхідно переглянути питання перейменування в країні населених пунктів і вулиць.

«І, звичайно, ми скасуємо всі перейменування – кожна область повинна сама вирішувати ці питання. Адже це основа того самоврядування, про яке вони весь час розповідають! Люди повинні мати право хоча б вулицю свою назвати так, як вони хочуть. Але у простих українців відбирають і це право – при тому, що своїми реформами вони також відбирають гроші, відбирають, їжу, здоров’я, життя людей. Якщо тільки 10% громадян хочуть мати у себе провулок Бандери, а інші не хочуть, то з цим треба рахуватися. Якщо у Львові хочуть – будь ласка … Якщо в Харкові не хочуть – теж будь ласка … Самі нехай на місцях і вирішують! », – резюмував Вадим Рабінович.

Реклама
Реклама
загрузка...
Наступна публікація: