Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Рабінович: «Переможець шоу «Кандидат» пройде річне навчання в Стенфордському університеті і увійде в список партії «За життя»»

Такого на українському ТБ ще не було

Переможець шоу «Кандидат» на телеканалі «112 Україна» отримає прохідне місце в списку партії «За життя» та пройде річне навчання в Стенфордському університеті.

Про це заявив народний депутат, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в черговому випуску авторської програми «Хто кому Рабінович».

«Ми зараз з каналом« 112 Україна »почали мегапроект. З усієї країни записуються люди, йде відбір, заявки подали вже сотні людей. Щоб ви зрозуміли нелегку долю народного депутата, відразу після передачі ( «Хто кому Рабінович», – ред.) у нас будуть з 23:00 до 7 ранку зніматися перші кадри шоу «Кандидат», – розповів парламентарій.

Пізніше Вадим Рабінович опублікував фото з першого знімального дня на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, додавши фразу, що «такого на українському ТБ ще не було».
За його словами, шоу буде проходити в такий спосіб: під час програми відібрана редакцією кількість учасників буде скорочуватися до тих пір, поки не виберуть одного переможця – просту людину з народу. Потім він поїде вчитися в США – і потім же отримає прохідне місце в списку партії «За життя» на найближчих парламентських виборах.

«Думаю, що це дуже правильна тенденція – починати шукати людей зі всієї України. Соціальні ліфти у нас мало працюють, адже все в країні направлено на підтримку своїх, на кумівство, на корупцію. Упевнений, що це буде надцікаво, такого ще не було. Ми з вами разом будемо голосувати, ви будете брати участь в голосуванні, ви будете разом зі мною приймати рішення. Ми побачимо нові обличчя, нових людей, це буде медіаліфт, який відкриє нові таланти. Упевнений, що той, хто переможе в шоу «Кандидат», буде гідним членом партії «За життя», може бути, він навіть стане і наступником керівника політичної сили. Так що беріть участь, записуйтеся, ще є час! »- закликав Вадим Рабінович.

Нагадаємо, що за форматом «Кандидат» – це соціально-політичне реаліті-шоу. Його герої будуть доводити, що гідні зайняти депутатське крісло, і в рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. А переможець не тільки отримає місце в прохідній частині списку партії «За життя» на наступних виборах до Верховної Ради, а й річне навчання в Стенфордському університеті.
У ЗМІ просочувалася інформація про те, що це буде найдорожче шоу на українському ТБ за час його існування.
Для участі в проекті необхідно заповнити анкету на сайті програми і пройти кастинг.
В ефір телеканалу «112 Україна» проект вийде в другій половині серпня 2018 року.

Реклама
Реклама