Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Рабінович: «Партія «ЗА ЖИТТЯ» 11 квітня починає безстрокову акцію зі звільнення України від Супрун»

Вона - перший міністр охорони здоров'я, яка заборонила розголошувати подробиці закупівель лікарських засобів

«Реформа», яку затіяла в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун є вбивчою для країни. Тому політична партія «За життя» після великодніх свят закликає всіх українців підтримати безстрокову акцію на підтримку відставки нинішньої глави відомства.

Про це заявив народний депутат і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович.

«Те, що профільний парламентський комітет прийняв рішення про звернення до Кабміну щодо її відставки – це вже результат. Крапля камінь точить! Раніше комітет просив її надати документи щодо закупівель ліків, і вона відмовила. При цьому Супрун дала розпорядження своєму заступнику засекретити ці дані. Вона – перший міністр охорони здоров’я, яка заборонила розголошувати подробиці закупівель лікарських засобів. Навіть народні депутати не можуть отримати цю інформацію! »- обурився політик.

На думку парламентарія, в.о. глави медичного відомства «буде всіляко протягати вигідні їй рішення, знаючи, що її дні в міністерстві полічені».

«Супрун розуміючи, що над нею згущаються хмари, має намір прийняти ряд вбивчих для українців рішень: дозвіл на експорт крові, лобіює закон про трансплантацію органів, скорочує витрати на лікування дітей та хворих на туберкульоз. Це просто черговий «варяг», який піде, накрав і знищивши медицину ».
Вадим Рабинович вважає, що представники вищих ешелонів влади готові погодитися на звільнення Уляни Супрун, а реакції західних партнерів України не буде на увазі несхвалення її дій народом.

«Провладні фракції теж розуміють, що тримати« біля керма »таких міністрів – це піддавати себе репутаційного ризику. Людина, яка вважає, що наші бабусі і дідусі зможуть знайти собі сімейного лікаря за допомогою сервісів Google, не орієнтується в сучасних українських реаліях. Таке відчуття, що вона прилетіла до нас з іншої планети. Реакції Заходу теж не буде, тому що 98% українського народу підтримує відставку Супрун. Так, всі кандидати на посаду міністрів в Україні, намагаються отримати схвалення у США або ЄС. І вона, безумовно, виконує чиїсь замовлення, заохочуючи випробування ліків на українцях, сертифікуючи імпортні низькоякісні ліки. Але проти всього народу піти неможливо! Навіть якщо їй допомагають наші «патріоти», які фактично плюють на Конституцію, де написано, що держава гарантує людині безкоштовне медичне обслуговування ».

Лідер партії «За життя» нагадав, що його політична сила «зробила 80% роботи по звільненню Гонтарєвої» і закликав «організуватися проти Супрун».

«Саме Активісти партії« За життя »та її прихильники цілодобово стояли біля стін Нацбанку і вимагали відставки Гонтаревої. В результаті її звільнили. Ми, як і обіцяли, влаштували святковий салют на честь визволення України від Гонтаревої. Тепер ми повинні бути соціально активними для того, щоб прибрати Супрун. Тому після свят партія «За життя» починає безстрокову акцію протесту під Міністерством охорони здоров’я, у її будинку, і ми доб’ємося її звільнення. Потрібно посилити тиск, вийти на вулиці, приєднуйтесь до нас і я гарантую, що ви побачите другий салют на честь її звільнення »- резюмував Вадим Рабінович.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...