Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Рабінович озвучив рішення: «Бойко висунули кандидатом у президенти від опозиції»

Стратегічна рада «Опозиційною платформи - За життя» висунула Юрія Бойка кандидатом в президенти України.

Відповідне рішення в ефірі телеканалу NewsOne зачитав народний депутат України і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович.
Політик закликав своїх прихильників голосувати за єдиного кандидата від реальної опозиції «і почати шлях до пошуків миру, до припинення економічного знищення країни і будівництва нейтральної, незалежної” Швейцарії Східної Європи “».
Рабінович переконаний, що настав час жертвувати власними амбіціями і об’єднуватися навколо «Опозиційної платформи – За життя». Це дасть можливість легітимним шляхом прибрати діючу владу, яка тільки погіршує ситуацію в державі, розкрадає і розвалює його. Нинішні чиновники вже показали, що вони можуть: наша країна за останні роки скотилася до рівня слаборозвинених африканських держав, а корупція тільки процвітає. Яскраве підтвердження тому – втеча екс-глави ДФС Мирослава Продана.
На думку Рабіновича, однією з головних причин хаосу в нашій державі є війна на сході України, а також проблеми казнокрадства і наживи на цій війні. І зараз дуже важливо зупинити її, принести мир в наш спільний дім, що може зробити представник “Опозиційного платформи – За життя».
«Перше, що повинен зробити майбутній президент України – встановити мир в країні. Ми зобов’язані встановити мир. Якщо в країні не буде миру – ми не виберемося з боргової моторошної ями. Молодь буде їхати, нам будуть співати пісні про чергову революцію, а ми будемо замерзати в своїх будинках », – підкреслив він.
Депутат закликав українців, які підуть на виборчі дільниці в 2019 році, подумати може той чи інший кандидат встановити мир в державі.
Наступними, на думку Рабіновича, обов’язками президента України є підняття економіки країни, зупинка псевдореформ, які вбивають народ, звільнення бізнесу від податків, озвучування плану виходу з кризи і руху до сильної України.
Вадим Рабінович повідомив, що має намір очолити список партії «За життя» на парламентських виборах і вірить в її перемогу на них.
«Ми будемо боротися за нашу країну, за її благо і процвітання. І сьогодні найкращий порятунок для всіх нас – вибрати тих, хто піде з нами в складі «Опозиційною платформи – За життя». Сьогодні час об’єднуватися, заховати свої амбіції і починати рятувати Україну! », – резюмував Вадим Рабінович.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...