Головна » Політика

Рабінович: наша партія першою почала діалог з РФ по зниженню тарифів на газ для українців

У партії «Опозиційна платформа - За життя» є конкретний план, як домогтися зниження тарифів для населення

Саме тому члени партії першими почали прямі переговори з Росією щодо зниження тарифів на газ для українців. Про це в ефірах національних телеканалів заявив народний депутат і глава цієї політичної сили Вадим Рабінович.

Вадим Рабінович підкреслив, що тільки його політсила має реальні важелі для зниження ціни на газ і вже робить конкретні кроки в цьому напрямку.

«Опозиційна платформа – За життя» першою почала діалог з Російською Федерацією про зниження ціни на газ для України. Лідери партії – Віктор Медведчук і Юрій Бойко – були в Санкт-Петербурзі, де відбулися переговори з главою «Газпрому» Олексієм Міллером з даного питання», – заявив політик.

За його словами, тільки політична сила «Опозиційна платформа – За життя» пропонує конкретний план по зниженню тарифів.

За словами політика, переговори вже принесли результат – Олексій Міллер дав чіткий сигнал: «Газпром» готовий приступити до прямих постачань газу, завдяки чому ціна на блакитне паливо зменшиться на 25%. А це, в свою чергу, дозволить відразу після виборів значно знизити комунальні тарифи.

Він додав, що якщо влада буде і далі ігнорувати ситуацію, то в липні українців чекає чергове різке подорожчання, на цей раз електроенергії – на 40%.

«Ми – єдина в Україні сила, яка захищає інтереси людей, не на словах, а на ділі домагається зниження тарифів. Пішла влада вбивала українців злидарськими пенсіями і зарплатами, постійно намагалася добити, підвищуючи тарифи на комунальні послуги. Люди висловили свою думку і вигнали цих узурпаторів геть », – підкреслив народний депутат.

При цьому він нагадав, що одним з основних вимог людей до нової влади під час останніх виборів було негайне зниження тарифів.

«Я знаю одне: ми йдемо на вибори, щоб перемагати. Ми йдемо на вибори, оскільки збираємося виправляти ситуацію реально, а не просто базікати, що ми її виправимо або виправили. Я вірю в те, що українці – народ розумний, і це він показав на президентських виборах. Ми серцем, правильно проголосували за Зеленського проти Порошенка. А ось на парламентських треба проголосувати розумом за «Опозиційну платформу – За життя». Ми націлені на перемогу – ми йдемо на вибори, щоб перемагати, щоб побудувати іншу країну – сильну, процвітаючу, успішну Україну – «Швейцарію Східної Європи», – резюмував Вадим Рабинович.

Нагадаємо, Медведчук: ми зобов’язані повернути мир в Україну

Читайте також:У Полянській ОТГ дбають не лише про економічний, а й про фізичний та духовний розвиток громади (ФОТО)

 загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...