Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Рабінович: «Ми повинні не скасовувати Конституцію по вимогам ззовні, а будувати Європу у себе вдома»

Лідер партії «За життя» впевнений, що внесення змін до Основного закону не вирішить економічні проблеми всередині країни

Українські політики не повинні займатися переписуванням Основного закону під себе або західних партнерів. Ми повинні почати будувати успішну, цивілізовану країну вже зараз – і в майбутньому європейці самі нас покличуть в ЄС як сильну і успішну країну.

Таку заяву зробив народний депутат України і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112-Україна».

«Спікер Верховної Ради, прихильник прямої демократії Андрій Парубій сказав цілком феноменальну фразу: якщо ми включимо євроінтеграційні устремління до Конституції, то це вже ніколи не змінить наш зовнішньополітичний вектор. Але зараз в нашій Конституції закріплений зовсім інший статус, там написано, що Україна – позаблокова країна, і влада чомусь має намір це змінити. Значить, це реально! Навіщо обманювати народ? », – обурився політик.

Лідер партії «За життя» впевнений, що внесення змін до Основного закону не вирішить економічні проблеми всередині країни, тому потрібно не займатися переписуванням або навіть скасуванням статей Конституції, а будувати цивілізовану державу.

«Європа – це завжди здорово. Я, наприклад, під Європою маю на увазі високі соціальні стандарти, якісні дороги, високі пенсії, відсутність різниці в умовах життя міста і села, гідну середню зарплату, як, наприклад, в Чехії – 1120 євро. Влада ж розуміє під Європою здачу національних інтересів і грабіж. Я – за Європу, але в Україні і проти того, щоб Карпатський ліс вивозили в ЄС. Європі потрібно будувати будинки. І Захід реально повернеться до нас обличчям, якщо ми станемо цивілізованою країною і ніколи не прийме нас, якщо ми будемо відсталими. Устремління тут ні при чому! З таким успіхом можна в Конституції записати, що ми на Марс хочемо, але це нічого не дасть! », – упевнений Вадим Рабінович.

Політик висловив побоювання, що у відповідь на прийняття змін до Конституції, ЄС може перенаправити в Україну мігрантів з Африки та Азії.

«Я боюся, що після закріплення в Конституції євроінтеграційних прагнень наша влада почне приймати в Україні мігрантів з Європи тільки тому, що ми, мовляв, уже Європа, або щоб витягнути ще під цей шумок грошей … Потрібно розуміти, що у нинішнього керівництва по справжньому немає ніяких європейський прагнень, є тільки їх європейські рахунки і бажання отримувати кредити, подачки від ЄС, щоб ще більше нарощувати ці самі рахунки. До того ж, влада вже перевела 11 млн добровільних внесків до Ради Європи в якості допомоги. На яких підставах? Нас що вже кудись взяли? Нехай ЄС нам дасть грошей за наші устремління! », – наполягає народний депутат.
За словами парламентарія, правильною політикою було б використовувати економічний і географічну перевагу України. Він пообіцяв, що після перемоги на виборах політична партія «За життя» побудує успішну країну.
«Європу потрібно будувати будинки, щоб всі заздрили. Україна – економічно унікальна держава, з вигідним територіальним розташуванням, але поганий владою. «За життя» будуватиме незалежну нейтральну Україну – Швейцарію Східної Європи без цих хапуг, їх бреднів і оповідань. Ми будемо будувати чесне, гарне, прекрасне, чудове, квітучу державу, тому що українці гідні цього. Ми відродимо країну, щоб їй раділи наші діти і внуки! », – резюмував Вадим Рабинович.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...
Попередня публікація: