Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Рабінович: «Європа повинна бути в Україні, а не ми в ЄС, – у нас потенціал не гірше Швейцарії!»

Ніхто, крім самих українців, не зможе зробити з України сильну і розвинену державу

Щоб жити заможно в процвітаючій країні, українці повинні не їхати до Європейського Союзу, а будувати Європу у себе, оскільки потенціал нашої країни не гірше, ніж у Швейцарії.

Таку думку висловив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі львівського телеканалу НТА.

«Є хороший зараз штамп – нам треба йти в НАТО. Але НАТО вже 2 тисячі разів давало нам «гарбуза».

Не можна ж так жити. 20 років пропонували взяти нас в НАТО, але якщо останній раз три дні тому керівники НАТО сказали, що мови про це не йде і не може йти, то навіщо ми знову туди суемся? А тепер про Європу. У західній Україні знають, що таке Європа. Це поруч: вони під’їхали, подивилися і повернулися знову до себе. Ось так і треба Європу будувати у себе. Це безумство якесь нам придумали – «йдемо в Європу». З чим ми йдемо в Європу? Мити туалети там? Європа повинна бути в Україні! Майдан не мав на увазі, що ми поїдемо мити підлогу в Польщі. Він мав на увазі, що ми почнемо будувати у себе в Україні європейську систему », – підкреслив політик.

Парламентарій наголосив на тому, що ніхто, крім самих українців, не зможе зробити з України сильну і розвинену державу.

«А що таке Європа? Європа – це соціальні стандарти, достатні для життя людей, Європа – це медичне обслуговування, коли ти платиш страховку і не боїшся, що банк «сопрут» разом з твоєю страховкою. Європа – це вільно виходити на вулицю гуляти. Чому ми не будуємо Європу у себе? Чому ми хочемо кудись поїхати, або чекаємо, щоб вони до нас приїхали і щось побудували? Нічого ніхто, крім нас, будувати тут не буде », – переконаний народний депутат.

Нагадаємо, раніше лідер партії «За життя» заявляв, що його політична сила готова прийняти до своїх лав усіх, хто готовий будувати в Україні «Швейцарію Східної Європи».

«Ми зможемо врятувати нашу країну, якщо посадимо в один човен всіх, хто готовий працювати на благо українського народу. Наша політична сила запрошує до своїх лав усіх, хто готовий до діалогу і готовий прийняти нові умови гри. Ми потім розберемося в нюансах наших політичних поглядів, ми потім з’ясуємо стосунки. Зараз треба рятувати країну, рятувати економічно, треба дати людям можливість не просто виживати під гнітом влади, а розправити плечі, стати більш справною, багатшими, отримувати захист держави, користуватися своїми правами. Ми запрошуємо всіх будувати нову, незалежну, нейтральну і сильну Україну, «Швейцарію Східної Європи», – констатував Вадим Рабінович

Реклама
Реклама