Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Рабінович: «Якщо Супрун залишиться на чолі МОЗ, через 10 років ми втратимо 2-3 млн. людей» (ВІДЕО)

У переможному 2017 році, коли вже суцільна демократія кругом, українців стало на 200 тис. менше

Медична реформа, що проводиться і. о. глави Міністерства охорони здоров’я Уляною Супрун, призведе до того, що через 10 років Україна втратить 2-3 млн чоловік.

Таку думку висловив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі програми «Великий вечір» на телеканалі NewsOne, додавши, що вже зараз спостерігається стрімка динаміка збільшення різниці між кількістю померлих і народжених українців.

«Ми (партія «За життя» та її прихильники, – ред.) єдині, хто регулярно приходить під будівлю МОЗ і не дає Супрун «працювати». І ми будемо ходити до неї додому – будемо домагатися її відставки, тому що ми просто не можемо мовчати. Давайте я вам наведу простий приклад. У 2016 році на 175 тис. людей померло більше, ніж народилося. У переможному 2017 році, коли вже суцільна демократія кругом, українців стало на 200 тис. менше. Це без всяких від’їздів. Це просто різниця між померлими і народженими – 200 тис. Це означає, що за 10 років, якщо навіть динаміка залишиться колишньою, а вона у них збільшується, ми втратимо 2-3 млн людей. Це хіба нормально? »- висловив обурення політик.

На його думку, будь-який, хто переможе на найближчих виборах, зобов’язаний насамперед скасувати згубні пенсійну, освітню, судову і медичну реформи уряду.

«Обов’язок кожного, хто переможе на виборах, скасувати три прості речі: пенсійну і освітню реформи, судову реформу і, звичайно ж, медичну реформу. Те, що вони назвали реформами, – це вбивство українського народу. Це прямий шлях до знищення громадян. Зокрема, я майже впевнений, що медична реформа – це спочатку задумана реформа для знищення українців. До речі, недавно пані Супрун видала новий перл. Вона вважає, що вона приїхала до індіанців в резервацію і почала вчити нас, як зуби чистити і з жінками вітатися. Нам треба плакати від того, що такий хворий чоловік стоїть на чолі МОЗ! », – переконаний парламентарій.

Крім того, він підкреслив, що не може в парламентсько-президентській республіці бути засекреченою закупівля ліків від профільного комітету Верховної Ради, як це зробила Супрун.

«Повністю сьогодні провальною є вакцинація. Ми єдина країна в світі, яка повернулася в 90-і роки в питанні вакцинації. Закупівля ліків спеціально повністю зірвана. В Україні найбільша смертність від двох речей: це онкологія та серцево-судинні захворювання. І людям з цими захворюваннями сьогодні лише на 27% закуплено ліків. При цьому недовиконуюча недоміністр взагалі засекретила закупівлю ліків від профільного Комітету Верховної Ради. Як таке може бути в парламентсько-президентській республіці ?! Тому після перемоги партії «За життя» на виборах всі ці вбивчі реформи будуть скасовані! », – пообіцяв Вадим Рабінович.

Нагадаємо, Рабінович: «Влада довела народ до злиднів, а тепер і субсидії забрати хоче!»

Реклама
Реклама