Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Рабінович: «Якщо Льовочкін не вибачиться, то я заберу у нього «ІНТЕР» на користь держави!»

Вадим Рабінович подає до суду на канал «Інтер» за наклеп

Народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович подає в суд на телеканал «Інтер» за наклеп і вимагає офіційних вибачень від його власників – лідерів «Опозиційного блоку» Сергія Льовочкіна і Юрія Бойка.

Про це він розповів в ефірі своєї авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112-Україна».

«Протягом півтора року телеканал« Інтер », що належить Юрію Бойку, Сергію Льовочкіну, а заодно і Дмитру Фірташу (українському олігарху, – ред.), Кожен день показували про мене якісь серіали. Ось послідовність. Спочатку я нібито купив землю на острові Сен-Мартен. Потім – віллу в Ізраїлі. Потім я нібито отримав пенсію в Ізраїлі, отримав там же громадянство. Потім «купив» будинок і землю під Києвом. Потім нібито фанати «Ліверпуля» були побиті за моїм завданням. Потім я, згідно їх фантазіям, отримав російський паспорт. Потім клоуни якісь ходили і проводили фейковий мітинги. Потім я «поїхав на Мальдіви», перебуваючи в Києві і беручи участь в прямих ефірах. Ще я нібито захищав Супрун і Гонтареву, тому що у мене є з ними бізнес. І все це кожен день показували по «Інтеру», – обурився парламентарій.

Народний депутат заявив: не відповідав на звинувачення, щоб всі ці питання опрацювати з юристами.

«Я найняв юристів і послідовно, крок за кроком, отримав всі документи. Сьогодні я передав до правоохоронних органів України папери: перше – про відсутність у мене острова, та й взагалі в житті я не був на Сен-Мартені, друге – відсутність вілли в Ізраїлі, третє – підписаний міністерством внутрішніх справ Ізраїлю документ, що у мене немає їх громадянства, і так далі за всіма пунктами. Тепер я подаю до суду на канал «Інтер», – заявив лідер партії «За життя».

Він нагадав, що днями були опубліковані секретні матеріали, що стосуються діяльності Сергія Льовочкіна про підкуп журналістів і правоохоронців.

«Для того щоб нам вранці прокинутися в новій Україні, в іншій країні, де щось почне змінюватися, не можна допускати, щоб ЗМІ ставали засобами« мочилова ». Я прошу «Інтер» вибачитися по-хорошому … Коли я сказав, що заарештую вашу віллу у Франції, ви всі сміялися. Сьогодні вілла Льовочкіна заарештована у Франції. Якщо ви не вибачитеся на «Інтері», то я заберу у вас і канал «Інтер». Заберу його на користь держави Україна. Давно обіцяли нам суспільне телебачення, вважаю, що краще нам не знайти. Тільки завдяки тому, що ви сьогодні в хороших відносинах з владою, ви ще якось тримайтеся. Але є ще і закон, з яким у вас кепські відносини. Тому я чекаю вибачень. А якщо їх не буде, то ми побачимо новий серіал про те, як Льовочкін втрачає канал », – пообіцяв Вадим Рабінович.

Нагадаємо, Рабінович припускає, що соціально-політичний телепроект «КАНДИДАТ» може продовжитись три сезона

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...