Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Рабінович: «Я подав до суду на Кабмін – вимагаю перерахунку пенсій!»

Конституційний суд України визнав незаконним оподаткування пенсій

Після рішення Конституційного суду України про незаконність оподаткування пенсій влада зобов’язана перерахувати виплати і відшкодувати людям незаконно відібрані гроші.

Про це на своїй сторінці в Facebook заявив народний депутат України, голова парламентського підкомітету з прав людини і лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович.

«Вчора Конституційний суд України визнав незаконним оподаткування пенсій. Однак ніхто не підняв питання про людей – як повернути пенсіонерам ті кошти, які різними урядами протягом декількох років відбиралися у них незаконно! І хто понесе відповідальність за це незаконне рішення!»- написав політик.

Він підкреслив, що в даній ситуації мовчати не можна – потрібно захищати інтереси народу.

«А ми мовчати не збираємося. Ми вимагаємо вже зараз повернути пенсіонерам незаконно відібране! Ми вимагаємо від уряду негайної реакції на рішення Конституційного суду, яке вступило в силу і оскарженню не підлягає. Необхідно негайно перерахувати пенсії і повернути до копійки все тим людям, у яких незаконно кілька років забирали гроші і без того з жебрацьких пенсій!»- підкреслив лідер партії «За життя».

Рабінович зазначив, що вважає за необхідне розібратися в те, що трапилося і знайти винних у пограбуванні українських пенсіонерів.

«Необхідно повідомити людям, хто понесе покарання за порушення Основного Закону (Конституції) України! Що має совість влада зобов’язана вибачитися перед людьми – а за великим рахунком, оголосити про свою неспроможність! Партія «За життя» заявляє офіційно: ми подаємо позов до суду на Кабінет міністрів з вимогою про негайне виконання рішення Конституційного суду України і перерахунку пенсій, а також про покарання винних за неконституційні дії! Влада, поверни пенсіонерам незаконно відібрані гроші!»- закликав Вадим Рабінович.

Джерело

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...