Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Рабінович: «Голос», «Батьківщина» і «ЄС» – попутники нинішньої влади, яких не взяли на «владний пароплав»

Новообрані народні депутати від політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» звернулися до пропрезидентської партії «Слуга народу» з пропозицію створити в парламенті комітет у справах молоді, сім'ї та спорту. Про це повідомив співголова політсили Вадим Рабінович.

«Сьогодні ми звернулися до партії «Слуга народу» з пропозицією створити комітет у справах молоді, сім’ї та спорту. Все-таки молодь за них голосувала і питання, що стосуються молодого покоління, не можна «впихнути» в будь-якій іншій комітет. Нас почули, і обговорення цього питання перенесли на завтра (четвер, 15 серпня – ред.), – повідомив політик.

Вадим Рабінович підтвердив, що розглядаються і інші питання, але в редакції «Слуги народу». «Проте я поки спостерігаю досить демократичне обговорення важливих питань… Подивимося, як буде далі», – зауважив Вадим Рабінович.

Політик також розповів про те, що в ході робочого засідання новообрані народні депутати розглядали питання про скорочення кількості комітетів. «Ми одноголосно проголосували за ліквідацію комісії з приватизації, тому що вона не функціонує. Крім створення комітету у справах молоді, ми також запропонували створити комітет з питань Донбасу, але ця ідея не знайшла відгуку у наших колег. Втім, нічого дивного. Адже все це – зміни! А зараз вирішуються структурні питання, і це малоцікава важка і непроста технічна робота» – зауважив Вадим Рабінович.

Що ж стосується складів майбутніх комітетів, вони, за словами політика, будуть обговорюватися пізніше. «Сьогодні вже цікавого нічого не буде. Непросто дається нам – єдиній опозиції, розмова з більшістю. Я хочу нагадати, що ні «Голос», ні «Батьківщина», ні «ЄС» не оголосили про коаліцію, а скоріше є попутниками нинішньої влади, яких не взяли на «владний пароплав». Правильно називати опозицією тільки нас – «Опозиційну платформу – За життя»!» – резюмував Вадим Рабінович.

 

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...