Головна » Життя

Рабінович: Для цієї веселої влади головне – «держава в смартфоні», а не мир і економіка!

Верховна Рада України дев'ятого скликання на своєму першому засіданні 290 голосами «за» призначила Олексія Гончарука прем'єр-міністром. Це голосування прокоментував журналістам народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович.

«Президент Зеленський говорив, що майбутній Кабмін повинен складатися з фахівців, яких знає вся Європа. І, головне, він говорив, що відбудеться відкритий конкурс і обговорення кандидатури. Але нічого цього не було! Схоже, пора міняти будівлю парламенту, тому що сенсу міняти людей я вже не бачу. Це, напевно, єдиний шанс змінити ситуацію в країні», – заявив Вадим Рабінович.

Народний депутат звернув увагу на те, що «ні він, ні хтось не знає хто, і що з себе представляє прем’єр-міністр Гончарук – ми із ним не проводили зустріч, на засідання нашої фракції він не приходив, хоча того вимагає закон» .

Незрозуміла ситуація сталася з кандидатурою на пост міністра оборони України.

«Міністра оборони взагалі знайти не можуть. Він десь є. Кажуть, повинен підійди. Всі шукають, президент і депутати його чекають… Я навіть не можу дати цьому оцінку. При Порошенку хоч було все зрозуміло: прийшли, захопили все і ясно-зрозуміло, де будуть красти. А що хочуть ці – незрозуміло! Їх немає! «Загубився» міністр оборони – це «п’ять»! Можливо, він затримався десь або йому краще пропозицію зробили…» – обурився ситуацією Вадим Рабінович (відзначимо, що на момент подання до сесійної зали кандидат на цей пост був відсутній, в зв’язку з чим була оголошена перерва – ред.).

Все це не додає оптимізму, констатував Вадим Рабінович. «Головне, що тепер у нас держава буде в смартфоні – залишилося кожному його придбати. Про мир і економіку я не чув нічого, але смартфон купити треба. А раптом держава буде вже в ньому, а ви її і не побачите!» – з іронією зазначив співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя».

Прокоментував Вадим Рабінович і інсайд щодо того, що нова влада вирішила залишити в новому уряді старого міністра Оксану Маркарову.

«Якщо вирішили залишити Маркарову, то, значить, ситуація в країні при Гройсманом та Порошенком була чудова. Інакше, навіщо залишати їх міністра? Я логіку не розумію! Вони ж говорили, що позбудуться від попереднього уряду і від наслідків роботи Супрун, Гонтаревої, Маркарової, Омеляна. Вони говорили, що міністерства очолять «нові обличчя». Хіба вони зробили те, що обіцяли?» – поцікавився парламентарій.

«Президент в своєму стилі – він талановитий оратор, весела людина. Дай Бог, щоб нам всім було так весело при його правлінні, як йому. Я б дуже хотів, щоб це не закінчилося вакханалією некомпетентності. Гратися то можна, але мир немає – обстріли на Донбасі тривають, економіка в занепаді. Люди кажуть, мовляв, тепер є віра. А віра в що? Що манна небесна нам впаде? Я, наприклад, сьогодні не почув про те, які галузі стануть пріоритетними, щоб витягнути нашу економіку з ями. Куди ми будемо вкладати кошти? Які цілі і пріоритети розвитку? Як будемо виплачувати борги? Цією інформацією з нами так і не поділилися», – резюмував Вадим Рабінович.

 

Нагадаємо, «Опозиційна платформа ‒ За життя» виступає за скасування недоторканності президента і народних депутатів

Читайте також: “Президент і його команда не хочуть виконувати передвиборчі обіцянки” – “Опозиційна платформа – ЗА ЖИТТЯ”

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...