Головна » Політика

Рабинович зустрівся з українським політв’язнем Карпюком (ВІДЕО)

Карпюк відбуває строк в російській тюрмі

У вівторок, 18 липня, народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович зустрівся з українським політичним в’язнем Миколою Карпюком, який зараз відбуває термін у російській в’язниці.

Нагадаємо, Микола Карпюк – один з лідерів і засновників «Правого сектору». У березні 2014 року він був затриманий при в’їзді в Росію, де до цього дня і знаходиться, відбуваючи покарання за сфабриковані звинувачення в злочинах проти федеральних військ (1994-1996 рр.), скоєних під час першої чеченської війни. У травні 2016 року Миколу було засуджено до 22,5 років в’язниці. Російська правозахисна організація «Меморіал» визнала Миколу Карпюка політв’язнем.

«Ось і сталося! Я раніше боявся про це писати. Це місто Володимир – відомий Володимирський централ. Тільки що мені вдалося зустрітися з Миколою Карпюком, який ось уже три роки перебуває тут. Всі подробиці я розповім в Києві. Але я дуже задоволений тим, що ця мужня людина зберігає волю, твердість, і я думаю, що після нашої зустрічі він ще більше зміцниться духом. Спасибі всім, хто допомагав організувати цю зустріч! »- заявив Вадим Рабинович під час онлайн-трансляції з Володимира на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

“Україна! З далекого міста Володимира – Володимирського централу – передають всім привіт від політв’язня Миколи Карпюка, який вже три роки перебуває тут. І, на жаль, у нас всіх не доходили руки до нього. Хочу вам сказати: він живий, здоровий і посміхається », – заявив депутат.

Нагадаємо, раніше Вадим Рабинович заявляв про те, що докладе максимум зусиль для звільнення Миколи Карпюка з російської в’язниці.

Реклама