Головна » Політика

Рабинович закликав Вілкула та інших депутатів переходити з «Оппоблока»

Банкова вирішила продовжити повноваження прокуратури, які закінчуються через шість днів

«Ганьбою» назвав народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» рішення парламентської фракції «Опозиційний блок» підтримати рішення провладних фракцій у Верховній Раді і голосувати за продовження повноважень слідства в прокуратурі, яке по законодавству, що вступає в дію, повинні закінчитися 20 листопада .

Про це Вадим Рабинович написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Банкова вирішила продовжити повноваження прокуратури, які закінчуються через шість днів. Простіше кажучи – поховати свою ж реформу … Голосувати схилили «Оппоблок» … Ганьба! Хлопці, біжіть з цієї прокаженої освіти – не голосуйте за це …

P.S. Народний депутат Віклкул сказав, що, якщо ПРО проголосує і за це, – він виходить з «Оппоблока» … Чекаємо-с … », – зазначив депутат.

Як відомо, кілька днів тому про вихід з «Опозиційного блоку» і вступ до партії «За життя» заявив член фракції ПРО народний депутат України Нестор Шуфрич.

Народний депутат України Вадим Рабинович різко критикує фракцію ПРО в парламенті за голосування разом з провладними фракціями у Верховній Раді, зокрема, щодо судової реформи, закону про житлово-комунальне господарство та ін., Називаючи це «зрадою інтересів виборців південного сходу України».

За матеріалами: https://journalist.today