Головна » Політика

Рабинович: Вибори необхідні: нехай народ скаже – він за “партію війни” або за “партію миру”! (ВІДЕО)

Новий парламент з новим мандатом народу і буде приймати рішення!

“Нам треба йти демократичним шляхом всередині країни – і це не сильно поки залежить від “нормандського формату” або якогось іншого … Припустимо, Порошенко вирішить зараз вдарити по руках з Меркель, Макроном і Трампом – і ми на все підемо, заявимо про виконання умов, але через дві години на вулицю вийдуть батальйони, розкажуть всім про те, за що вони воювали … Припустимо протилежне, ми відкинемо Мінськ – але тоді ми втрачаємо будь-яку підтримку західних партнерів … І що виходить? Вихід – в дострокових виборах Ради. Нічого страшного, у всіх демократичних странах розпускається парламент у безвихідних ситуаціях. Нехай народ каже своє слово – він за «партію війни» або за “партію світу”. І ось новий парламент з новим мандатом народу і буде приймати рішення! ”

Про це в ефірі телеканалу NewsOne завив народний депутат України та лідер політичної партії “За життя” Вадим Рабинович, коментуючи сьогоднішні телефонні переговори в “нормандському форматі” і ситуацію навколо конфлікту на Донбасі.

“Мені все менше подобається ситуація, коли те, що буде відбуватися в нашій країні обговорюють спочатку у великому колі країн, а тепер і зовсім по телефону … А у нас в цей час гинуть люди – і нам треба терміново з цим щось робити. Нас будуть змушувати виконувати Мінські угоди. Вони можуть бути наповнені різними нюансами, але нас будуть примушувати це робити … але ж нам самим треба думати про те, до чого прагнемо ми. Якщо ми хочемо зберегти за Україною Донбас – то люди, які там живуть повинні бути залучені в зв’язок з Україною. А якщо не хочемо, як пропонує Саакашвілі, обнести цю територію парканом, то ми будемо “гордими і сильними”, але втратимо величезні області, що неприпустимо в ХХI столітті, жодна країна в світі не віддає свої території! “, – підкреслив народний депутат.

“У Мінських угодах прописані конкретні речі. Візьмемо тільки три з них: амністія, економічні зв’язки з територіями і вибори. Ми ж з вами в одній країні живемо: ну, не проголосує Рада ні за одну цю поступку, на шляху до цього буде” Народний фронт “. Виходить, немає законодавчої можливості покласти край війні. Просто немає голосів!”, – констатував парламентарій.

“Тому нас чекають жорсткі, дуже образливі поступки для світу. А світ нам дуже потрібен! Але, на превеликий жаль, Верховна Рада, яка пішла зараз на канікули, і у вересні не в змозі буде проголосувати за такі поступки. По-перше, в Раді немає більшості, і вони змушені голосами зрадившого виборцям “Оппоблока” проводити рішення, по-друге, “Народний фронт” ніколи не буде за це голосувати. І ми тоді виходимо приреченими на війну … Який вихід? Він є, і він демократичний. Розпустити цю Верховну Раду, піти на дострокові вибори, нехай народ скаже своє слово – голосує він за “партію війни” або за “партію миру”, і ви ж знаєте, що, за опитуваннями, 82 відсотки українців за мир! “, – резюмував Вадим Рабинович.

Реклама