Головна » Політика

Рабинович веде «За життя» на Нацбанк

Мітингувальники збираються вимагати відставки Валерії Гонтаревої і Катерини Рожкової та й залучення їх до кримінальної відповідальності

Як стало відомо «Журналісту», завтра з ранку вулиці Києва знову будуть зайняті мітингувальниками: партія Вадима Рабиновича «За життя» веде своїх прихильників на безстроковий пікет Національного банку.

Вимоги ті ж, що були минулої зими: мітингувальники збираються вимагати не тільки відставки Валерії Гонтаревої і Катерини Рожкової, а й залучення їх до кримінальної відповідальності за обвалення національної валюти, масові закриття банків, заморожені кошти вкладників. За інформацією партійців, завтра до Нацбанку прийдуть не менше 7 тисяч протестуючих, і з кожним днем кількість людей буде збільшуватися – до акції збираються приєднатися і регіональні організації.

Напередодні в ефірі одного з телеканалів Вадим Рабинович розповів, що партактив «За життя» прийняв рішення продовжити безстрокове пікетування Нацбанку, оскільки «найбільше поле для діяльності НАБУ і інших борців з корупцією – якраз в банківській сфері».

За матеріалами: https://journalist.today

Реклама