Головна » Політика

Рабинович пообіцяв блокаду будинків депутатів Льовочкіна і Скорика ріднею політв’язнів

Про це народний депутат і лідер партії "За життя" написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook

Народний депутат України та лідер партії «За життя» Вадим Рабинович, відповідаючи на закид з боку депутата від «Опозиційного блоку» Миколи Скорика у «співпраці з владою» через поїздку до політв’язня Миколі Карпюка у «Владимирский централ», пообіцяв, що приведе додому Скорика, а також «Льовочкіна, без якого Скорик не розмовляє», родичів українських політв’язнів – братів, сестер, дружин і матерів тих, хто знаходиться в російському полоні.

Про це Вадим Рабинович написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Депутату Верховної Ради від Оппоблока, що проголосував разом з владою, особисто Скорику: Ви заявили, що звільняти полонених – це погано … Я спробую відправити до Вас додому матерів, братів і дружин полонених. Ось їм це і будете пояснювати … І до Льовочкіна, без дозволу якого Ви не розмовляєте. Заздалегідь співчуваю », – заявив парламентарій.

Як повідомлялося 18 липня Вадим Рабинович відвідав в російській в’язниці «Володимирський централ» українського політв’язня Миколу Карпюка, засудженого в РФ на 22,5 року, пообіцявши докласти всіх зусиль для його повернення на батьківщину. Депутат від “Оппоблока” Скорик в Facebook розцінив це як «співпраця з владою».

Реклама