Головна » Політика

Рабинович: Нездоровий парламент веде антиукраїнську діяльність, знищуючи країну та народ

Я не трачу свій час на абсурдні закони, які вносить на розгляд парламенту «партія війни»

Ці закони збільшують прірву у суспільстві, прискорюють війну – і їх нічого обговорювати. Сьогодні нам треба шукати шляхи до миру, шукати шляхи спасіння економіки. Але поки що депутати коаліції займаються якоюсь нісенітницею. Мабуть, з похмілля, вони раптом вирішили, що потрібно терміново розривати дипломатичні відносини з Росією… А як же бути з мільйонами наших громадян, що живуть в цій Росії? Про це хтось подумав? Кому ми нанесемо шкоду? Знову українцям!

Таку думку висловив народний депутат України, керівник політичної партії «За життя» Вадим Рабинович в прямому ефірі телеканалу NewsOne.

“В контексті того, як вони працюють і роблять так, щоб кожен закон знищував ще більше прав та можливостей українців”, – “так, вони все правильно роблять!” – переконаний парламентарій.

Разом з тим парламентарій звернув увагу на скандал, що розгорівся навколо “Ощадбанку”, і нібито пропавших з рахунку 156 мільйонів доларів.

Відбулася унікальна подія, яку, на мій погляд, Україна ще не бачила: з рахунків державного банку зникли 150 мільйонів нібито вкрадених грошей ЯнуковичаХто забрав? Тиша всі дивляться один на одного. Я подав депутатський запит, в якому вимагаю відповіді: куди конкретно ці патріоти вкрали ці мільйони, і хто дав розпорядження ці гроші перевести. А то виходить якась кругова порука ні опозиція, ні влада не задають питання, граючи в мовчанку», заявив Вадим Рабинович.


Що стосується дня сьогоднішнього, знову ж таки, похмелившися – взялися далі знищувати країну, прийнявши закон, який, знову ж таки, знищує права громадян. Ніхто не знає, що робити з комунальним господарством, ніхто не знає, чим замінити ЖЕКи, які вони розформували, ніхто ні за що не відповідає. Зате достеменно відомо, що всі комунальні проблеми і питання, що накопичилися за десятки років, вирішуватимуть самі громадяни, – обурився парламентарій.

Коли приймають закони, які не працюють, коли Верховна Рада приймає закони проти своїх людей – це нездорова ситуація, це нездоровий парламент, – констатував Вадим Рабинович.

Прокоментував народний депутат і внесений на розгляд парламенту закон про приватизацію.

Давня мрія цієї влади – дограбувати Україну. Вони поставили наступні завдання – продати швидко землю і ще швидше – підприємства. Ось це «мудре» рішення – в умовах війни продавати найцінніше, що є – підприємства. Їх вартість – мільярди, а продадуть вони їх за копійки, які «осядуть» в кишенях тих самих чиновників», – не виключає Вадим Рабинович.

Приватизація в ситуації, коли влада повністю корумпована, коли немає довіри ні до судів, ні до правоохоронної системи, коли влада нічого не будує, а тільки руйнує, – неможлива. Ми не повинні їм давати можливість продавати найцінніше, що залишилося у нас – наше спільне надбання – держпідприємства, ми повинні їх зупинити. Нам потрібно провести повну інвентаризацію, дізнатися, що у нас ще залишилося, і не дозволити нас знову надурити. Так, тяжко, так, важко, але ми все одно переможемо, – заявив політик.

Крім того, Вадим Рабинович заявив, що не буде голосувати за державний бюджет на 2018 рік.

Я не голосував за минулий бюджет, і ні в якому разі я не буду голосувати за цей. У нас мільярди йдуть на силовиків, а хворим людям знову кидають копійки. Це антисоціальний, антинародний бюджет, який має на меті збільшити доходи багатих і зробити ще більш бідними бідних, – заявив Вадим Рабинович, звинувативши Верховну Раду в тому, що вона «продовжує антиукраїнську діяльність».

За матеріалами: https://journalist.today/