Головна » Політика

Рабинович: Наша перемога – Гонтарєва на роботу не вийде, Рожкову не призначать керувати НБУ, вкладники отримають три мільярди (ВІДЕО)

Вадим Рабинович поінформував учасників мітингу про результати зустрічі

– «У НБУ Валерія Гонтарєва в життя на роботу більше не вийде! І що б ця влада не розповідала, що б не писала, в цій перемозі є частка кожного з вас – тих, хто стоїть котрий тиждень поспіль під НБУ. І, повірте мені, це ваша перемога! »

– заявив народний депутат України та лідер політичної партії« За життя »Вадим Рабинович, виступаючи на безстрокової мирної акції протесту під НБУ за участю тисяч прихильників партії« За життя », ошуканих вкладників та громадських діячів.

Вадим Рабинович поінформував учасників мітингу про результати зустрічі, яку в понеділок провели члени ініціативної групи з керівником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Костянтином Ворушиліна:

– «Ми досягли серйозного і зваженого угоди: починаються виплати 3 мільярдів постраждалим вкладникам! І це теж завдяки тому, що ви стояли, а, значить, є в цю перемогу внесок кожного з вас! ».

Крім того, продовжив лідер партії «За життя»,

– «Рожкова не буде призначена на посаду глави НБУ».

Проте, зауважив Вадим Рабинович, незважаючи на ці перемоги, є ще один важливий нюанс.

«Від того, що злодії будуть і далі продовжувати нами правити, мало що зміниться – нам потрібно домогтися того, щоб вони відповіли за все, що накоїли, і сіли в тюрму. Інакше пройде рік, два, три і ті ж злодії з чесними очима повернуться в теплі крісла. 25 років політики грабували Україну, 25 років в телевізорі показували одні і ті ж морди з чесними очима. І ніхто з них «Нічого НЕ крав», а країна стала злиденній », – констатував політик.

«Тому, нам треба припинити цю чехарду в українській владі, треба зупинити цей круговорот« білок », які повертаються до нас з чесними очима, і продовжують один і той же – грабувати країну. Тому, ми продовжуємо наполягати на тому, щоб злочину Гонтаревої, Рожкової і всієї сидить в НБУ банди були розслідувані, щоб ця влада була очищена від злодійкуватих чиновників. І ми цього доб’ємося – ми переможемо! » – резюмував Вадим Рабинович.

За матеріалами: https://journalist.today