Головна » Політика

Рабинович є найвірогіднішим кандидатом в президенти України

Про це йдеться в статті журналіста "Фокуса" Мілана Лєліча під назвою "Друга п'ятирічка"

Найбільш імовірним кандидатом в президенти України в другому турі виборів є народний депутат, голова парламентського підкомітету з прав людини і лідер партії “За життя” Вадим Рабинович.
Про це йдеться в статті журналіста “Фокуса” Мілана Лєліча під назвою “Друга п’ятирічка”. На думку автора матеріалу, Вадиму Рабиновичу в першу чергу вдалося мобілізувати електорат Південно-Східних областей України, який розчарувався в своїх попередніх обранцях. І саме це дає йому можливість пройти до другого туру.

“Вадим Рабинович орієнтується на електорат, якого після Криму і частини Донбасу досить для того, щоб забезпечити своєму фавориту друге місце”, – зазначив Мілан Лєліч.

У той же час журналіст констатує, що Вадим Рабинович становить найбільшу небезпеку для президента Порошенко саме в другому турі виборів. Як приклад Мілан Лєліч привів політичні тенденції в Західній Європі, що свідчать про те, що ті виборці, які не ще визначилися, схильні симпатизувати новим особам в політиці. “Ще одна загроза – поява якогось несистемного кандидата з нових осіб, здатного швидко набрати рейтинг і позмагатися з Порошенком, як це сталося під час останніх президентських виборів у Франції, перемогу на яких здобув до цього маловідомий широкому загалу Еммануель Макрон“, – написано у статті.
Нагадаємо, згідно з даними соціологічного опитування, проведеного експертами компанії Z & B Global в квітні, Вадим Рабинович входить в трійку лідерів президентського рейтингу поряд з Петром Порошенко і Юлією Тимошенко, а його партія “За життя” займає третє місце в рейтингу політичних партій України.

За матеріалами: http://vesti-ukr.com

Реклама
Наступна публікація: