Головна » Економіка

Прикордонники посилили охорону державних рубежів

На кордоні запроваджують додаткові заходи безпеки та контролю

У зв’язку з активізацією на українській ділянці кордону протиправної діяльності пов’язаної з незаконним переміщенням через державний кордон тютюнових виробів та переправлення мігрантів, правоохоронцями вживаються активні заходи щодо нарощування сил та засобів у боротьбі з цим негативним явищем. Наразі збільшено кількість прикордонних нарядів за рахунок використання резервів.
На період проведення заходів сплановано значно більшу кількість спільних патрулювань з прикордонними підрозділами Угорщини, Словаччини та Польші.
Отож, протягом періоду проведення операції, прикордонники вживатимуть додаткові заходи щодо вивчення законних підстав для перетинання кордону України особами, транспортними засобами та вантажами. Це стосується як більш ретельної перевірки паспортних документів, так і посиленого огляду транспортних засобів, що перетинають державний кордон. Такі заходи не збільшать тривалість процедур прикордонного контролю, а от що унеможливлять злочинні наміри протиправних осіб, прикордонники гарантують.

Реклама