Головна » Політика

Проти Джорджа Сороса – білборди в Угорщині

Влада Угорщини продовжує критикувати Сороса за його план із дестабілізації політичної та економічної ситуації в Угорщині

Не зважаючи на те, що Джон Сорос народився в Будапешті, в Угорщині розміщено багато білбордів з антирекламою відомого фінансового спекулянта.

У 2017 році статок Джорджа Сороса оцінюється в $ 25,2 млрд. Одні інвестори вважають, що він наділений неймовірним даром фінансового передбачення, інші бачать причини його успіху у використанні секретної інсайдерської інформації.

У 2017 році правляча в Угорщині партія ФІДЕС, зокрема її керівники заявили, що 2017 ознаменується тим, що почнеться з внесення поправки в закон від 2011 року, згідно з якою керівники НУО повинні будуть декларувати свої активи.

Біографія Джорджа Сороса багато разів ставала грунтом для пересудів і пліток. Наприклад, 2016 року прокотився слух про секретний візит фінансиста, повідомила Україна: Сорос нібито має намір використовувати країну для дестабілізації російської економіки. Подібні “факти” існують на рівні домислів, оскільки серйозних доказів на їх користь не висувалося. Нещодавно хакери виклали в інтернет кілька сотень файлів Фонду Сороса. Виявилося, що ряд з них свідчать про активний вплив Фонду Сороса на внутрішні процеси і в нашій країні.

Джерело Перший кабельний