Головна » Ексклюзив

Проростуть? У Мукачеві управління освіти закупило Новорічні подарунки у садівника (Документ)

Договір про придбання Новорічних подарунків у кількості 3 126 штук між Управлінням світи молоді та спорту виконкому Мукачівської міськради та переможцем тендеру вже підписано.

Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради провело тендер на закупівлю новорічних подарунків на суму 199 тис. 438 гривень 80 копійок.

Як зазначається на порталі держзакупівель Рrozorro, дана закупівлю здійсннено за рахунок коштів місцевого бюджету та вже завершено. Переможцем тендеру значиться ФОП Вітвінов Владислав Анатолійович. Відповідний договір між Управлінням та переможцем було укладено 8 листопада поточного року. Документ набрав чинності з дня його підписання та діє до повного виконання, але в будь якому випадку – до 31 грудня 2019 року.

Місцем поставки товарів або місцем виконання робіт чи надання послуг значиться будівля міської ратуші  – 89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, площа Духновича,2.

Також, як зазначено у формі річного плану закупівель  на «Рrozorro» код відповідного класифікатора предмета закупівлі ДК021-2015: 18530000-3 — Подарунки та нагороди, а також код згідно з КЕКВ 2210 — Предмети, матеріали, обладнання та інвентар.

Слід зауважити, що інформації про те, що саме передбачають згадані подарунки в договорі немає. Натомість, прописано наступне:

А от згідно з тлумаченням у Єдиному закупівельному словнику розділ передбачає наступне:

Разом із цим, цікаво, що згаданий ФОП, вже не вперше має справу з Мукачівською міською радою.

Втім, співпрацював, як правило, з КП «Ремонтно-будівельним управлінням» (РБУ). Адже, до цього часу, згідно з інформацією, яка міститься на сьогоднішній день на порталах «Рrozorro», «Антикорупційний монітор» та «Youcontrol», «Сlarity-project.info», «Zакупівлі» ФОП спеціалізувався на таких видах діяльності як:

Основний: 01.29 Вирощування інших багаторічних культур

Інші: 01.30 Відтворення рослин

46.22 Оптова торгівля квітами та рослинами

81.30 Надання ландшафтних послуг

46.90 Неспеціалізована оптова торгівля

47.76 Роздрібна торгівля квітами, рослинами, насінням, добривами, домашніми тваринами та кормами для них у спеціалізованих магазинах.

Зважаючи на вищенаведене, які саме подарунки і для кого готує мукачівське Управління освіти, молоді та спорту  – залишається відкритим.

Саша Клімова

Нагадуємо, В Мукачеві прогримів вибух (ФОТО)

Читайте також: Перша жінка з власною думкою: “історичні факти” про закарпатських жінок (ВІДЕО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


Залишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...