Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Промисловість вбили, зарплата мізерна, вибори скасують – ми таку країну хотіли будувати?

За словами Вадима Рабиновича, замість розвитку економіки держава стимулює створення в Україні дешевої робочої сили для залучення іноземних інвестицій

Нинішня українська влада не тільки не розвиває економіку і пріоритетні для неї галузі, а й розвалила існуючі промислові об’єкти. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат, голова парламентського підкомітету з прав людини і лідер партії «За життя» Вадим Рабинович.

«На мій превеликий жаль, вже практично закритий завод «Південмаш»- випускає він тепер сковорідки і каструлі, робочий графік через день, туалети не працюють. Пару днів тому оголосили, що ми не будемо добудовувати ракетний крейсер, на 95% побудований, в який вкладено мільярди. З однієї простої причини: він не потрібен нашій воюючій країні. У нас закрився «ЛАЗ» – більше немає «Львівського автобусного заводу». У нас закрився «ЗАЗ» – більше немає «Запорізького автозаводу», ми все перейменовуємо, але нічого не створюємо! »- підкреслив парламентарій.

За словами політика, замість розвитку економіки держава стимулює створення в Україні дешевої робочої сили для залучення іноземних інвестицій
«Зате у нас відкриваються масштабні курси по землеробству. І, як сказав один з втікачів з країни чиновників-варягів Абромявічус, це чудово, як тут все йде: якщо у нас буде зарплата в районі п’яти доларів – до нас будуть приїжджати іноземні компанії, відкривати тут фірми … І ми з вами будемо працювати. Тому що їх буде залучати маленька зарплата. Скажіть, будь ласка, ми таку країну хотіли мати? Ми таку країну хотіли будувати? Ні. А хто ж мені тоді відповість, в чому справа? »- обурився лідер партії «За життя».
Він зазначив, що нинішня влада розуміє: при такому положенні справ в країні вона не зможе виграти наступні вибори.
«Чудово недавно виступив ще один «можновладец», заступник міністра Тука. Те, що він сказав – мрія Януковича просто. Я читаю її: «Я б заборонив взагалі вибори по всій країні на 10 років». Розумієте? Вони собі придумали ще одну нову річ. Не будуювати, все знищувати. Розуміють, що явно програють наступні вибори – і тепер пропонують їх скасувати », – констатував Вадим Рабинович.

Реклама
Реклама