Головна » Політика

“Президент і його команда не хочуть виконувати передвиборчі обіцянки” – “Опозиційна платформа – ЗА ЖИТТЯ”

Володимир Зеленський і його партія "Слуга народу" отримали потужну підтримку українських громадян на виборах. Але, прийшовши до влади, президент і його політична команда не хочуть виконувати свої передвиборчі обіцянки.

Таку заяву зробила “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Замість того, щоб представити суспільству мирний план і розпочати прямі переговори з Донецьком, Луганськом і Москвою, представники влади тепер заявляють, що конфлікт не вдасться швидко врегулювати.

Цілком очевидно, що в своїй риториці та діях “Зе” вже нічим не відрізняється від попереднього режиму Порошенка. Останні роки від Порошенка та інших представників минулого режиму постійно звучали заяви, що шлях до миру складний і конфлікт на Донбасі буде довгим. За цією риторикою минула влада приховувала своє небажання і нездатність принести мир країні. В результаті той режим збанкрутував. Сьогодні вже спікери режиму Зеленського дозволяють собі повторювати казку Порошенка про “складнощі” врегулювання і “довгу дорогу до миру”. Саме це “заспівав” голова “Слуги” у Верховній Раді Дмитро Разумков.

В країні шостий рік йде збройний конфлікт, який несе смерть людям і руйнує вітчизняну економіку. Україні мир потрібен вже сьогодні! Ще в січні цього року ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ прийняла та опублікувала план-концепцію мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, який базується на Мінських угодах. За цей час наш мирний план неодноразово і широко обговорювався і в Європі, і в Росії, зустрів розуміння у міжнародних партнерів, був підтриманий у Донецьку, Луганську і Москві.

Ми вимагаємо від влади виконати свою передвиборчу обіцянку і приступити до мирного врегулювання конфлікту. Ми готові ще раз представити для вивчення свій мирний план. Готові сприяти початку прямих переговорів в чотирикутнику Київ – Донецьк – Луганськ – Москва.

Влада зобов’язана принести в країну мир і забезпечити розвиток України. Інший шлях веде тільки на звалище історії. Якщо режим “Зе” не в змозі вирішити поставлені громадянами завдання, в Україні є політична сила, яка готова повести країну шляхом миру, демократії та соціально-економічного розвитку – це ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ“, – йдеться у заяві.

Нагадуємо, Рабінович: «Голос», «Батьківщина» і «ЄС» – попутники нинішньої влади, яких не взяли на «владний пароплав»

Читайте також: Коли відбудуться місцеві вибори в Україні?

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...