Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Відео

Представники Виноградівського районного осередку “Опозиційна платформа – За життя” підтримали спортивну молодь (ФОТО,ВІДЕО)

Професійні м’ячі для малечі

У залі Виноградівської ЗОШ № 8 вже більше 10 років проводять баскетбольний турнір на честь уславленої спортсменки та видатного тренера Виноградівської ДЮСШ Єви Болдог.

Представники Виноградівського осередку “Опозиційна платформа – За життя” підтримали спортивну молодь.  На цей раз необхідний інвентар, а саме професійні гральні м’ячі отримали діти Виноградівської ДЮСШ в рамках баскетбольного турніру .

Юні спортсмени регулярно беруть участь у європейських та українських змаганнях, тож пишатись тут дійсно є ким. Нажаль з роками, організатори турніру відчувають недофінансування з боку влади. Один тільки професійний м’яч для гри в баскетбол коштує від 1000 грн!

В якості спонсорів цього разу виступили члени Виноградівського осередку “Опозиційної платформи – За життя”, які і подарували школі необхідний інвентар. А і з ним наснаги грати та перемагати стало ще більше.

До речі представники політсили підтримують спортсменів по цілій області і не тільки в баскетболі, а й у інших видах спорту.  А крім того допомагають малечі із виїздами на змагання, адже здорове майбутнє завжди починається з активного дитинства.

 


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...