Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Найцікавіше » Представники Виноградівського осередку “Опозиційної платформи – За життя” підтримали спортивну молодь (ФОТО)

Представники Виноградівського осередку “Опозиційної платформи – За життя” підтримали спортивну молодь (ФОТО)

На цей раз необхідний інвентар , а саме професійні гральні м'ячі отримали діти Виноградівської ДЮСШ в рамках традиційного баскетбольного турніру

Цей баскетбольний турнір в спортзалі Виноградівської ЗОШ № 8 щорічно проводиться вже більше 10 років . Ці змагання є традиційними і проводяться на честь уславленої спортсменки, видатного тренера Виноградівської ДЮСШ та почесного громадянина міста Виноградів Єви Йосипівни Болдог.

На жаль з роками, організатори турніру відчувають недофінансування зі сторони влади все більше і більше. Один тільки професійний м’яч для гри в баскетбол коштує від 1000 грн! Тож в якості спонсорів на цей раз виступили члени Виноградівського осередку “Опозиційної платформи – За життя” які і подарували школі необхідний інвентар .

Як зазначив Ярослав Роман – голова Виноградівського осередку “Опозиційної платформи – За життя”

“Опозиційна платформа – За життя”, завжди підтримує дитячі спортивні заходи адже Виноградівський район недоотримує фінансування на подібні турніри . Ми хочемо, щоб в нашому районі спорт розвивався. І це стосується не тільки баскетболу. Заохочувальні подарунки, а головне, – необхідний інвентар допомагають у цьому якнайкраще.

Вероніка Фреган

 

Нагадаємо, Закарпатський файний майстер: кумедне відео від Василя Третяк (відео)

Читайте також: В Україні заборонили найпопулярніше та доступне знеболювальне


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...