Представники закарпатського обласного осередку політпартії "Опозиційна платформа - За життя" вшанували героїв - визволителів (ФОТО)

28.10.2021 10:10 302 0
Представники закарпатського обласного осередку політпартії "Опозиційна платформа - За життя" вшанували героїв - визволителів (ФОТО)

77 річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників, яка увійшла в історію як одна з найважливіших подій, партійці традиційно не оминули увагою.

У цей важливй день вони зібралися, аби віддати глибоку шану і честь героям, які вибороли свободу та мирне небо над головою.
Однопартійці вшанували тих, хто віддав своє життя за звільнення України від німецько - фашистських окупантів покладанням квітів до меморіалу «Україна – визволителям» в Ужгороді.

Голова закарпатського обласного осередку «Опозиційної Платформи – За Життя» 
Иван Чубирко зазначив: 
«Якби не герої і ветерани, які відстоювали свободу, незалежність і боролися з фашистами, то сьогодні б не було ні України, ні Закарпаття у її складі. Мільйони життів було покладено нашими дідами, прадідами для того, аби ми спокійно жили, будували державу і виховували наших дітей. Втім, за останні роки  в Україні відбувається підміна понять. Ми спостерігаємо розквіт неонацизму та фашизму, відновлення чи будівництво пам’ятників та посібників фашистам та колаборантам. Та на жаль, знищуються пам’ятники дійсно героям війни, які звільнили землю від фашизму та гинули мільйонами задля нашого мирного життя. Найстрашніше те, що все це відбувається за тихим погодженням влади. 
Наша партія «Опозиційна Платформа – За Життя» засуджує популяризацію неонацизму та прославлення фашизму в Україні. Ми будемо з цим боротися, застосовувати законні методи і доносити українцям про недопустимість таких дій. Я впевнений, ми на правильному шляху і перемога буде за нами».

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...