Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Правління Гонтарєвої в НБУ загнало фінанси та економіку країни в труну!

За інформацією НБУ, платіжний баланс України в січні пішов в мінус на півмільярда гривень!

Національний банк України на чолі з Валерією Гонтарєвою продовжує гробити фінансову систему України, виснажуючи золотовалютні резерви для перекриття дефіциту платіжного балансу, який за підсумками січня 2018 року становив 449 млн гривень.
Таку думку висловив народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович на своїй сторінці в Facebook.

«За інформацією НБУ, платіжний баланс України в січні пішов в мінус на півмільярда гривень! Негативне сальдо платіжного балансу сильно позначиться на і без того жалюгідному економічному становищі країни – доведеться компенсувати все золотовалютними резервами! Це ще одна труна, в яку загнали економіку України методи правління керівництва «епохи Гонтарєвої» в НБУ. Загалом платіжний баланс в січні 2018 року був зведений з дефіцитом на суму 449 млн доларів – в січні минулого року цей дефіцит становив 202 млн доларів, тобто більш ніж удвічі менше! »- обурився політик.
Він надав громадськості основні цифри платіжного балансу для ознайомлення.
«Для більш детального розуміння ситуації даю основні цифри платіжного балансу України за січень 2018 року: сальдо зовнішньої торгівлі – мінус 375 млн доларів; виплата відсотків і дивідендів нерезидентам – 481 млн доларів; надходження в Україну приватних грошових переказів – 826 млн доларів; сальдо прямих зарубіжних інвестицій – плюс 80 млн доларів; сальдо портфельних зарубіжних інвестицій – плюс 112 млн доларів; сальдо боргових зарубіжних інвестицій – мінус 486 млн доларів », – написав парламентарій.
За словами народного депутата, для підтримки платіжного балансу і перекриття величезного дефіциту Нацбанк скористався і без того скромними золотовалютними резервами.
«Для підтримки платіжного балансу і перекриття дефіциту НБУ знову скористався нашими золотовалютними резервами, які і без того вже виснажені! А зовнішні виплати за держборгом приведуть до ще більшого зниження резервів », – констатував лідер «За життя».
Він упевнений, що ні про яке зростання економіки не може бути й мови, коли виснажуються валютні резерви. Крім того, політик з нетерпінням чекає звіту глави Нацбанку Валерії Гонтарєвої в парламенті. За його словами, громадськість повинна знати, до якого згубного стану Гонтарєва довела фінансову систему України.
«Про яке зростання економіки твердять в НБУ, коли спостерігається такий колосальний дефіцит платіжного балансу і спустошуються золотовалютні резерви? І коли вже, нарешті, Гонтарєва відзвітує перед людьми – розповість громадськості, до якого краху вона довела фінансову систему України? Щоб ті, хто ще сумнівається, зрозуміли, що вона і її команда мають понести кримінальну відповідальність за вбивство фінансів і економіки країни! »- резюмував Вадим Рабінович.

Реклама
Реклама
Наступна публікація: