Головна » Політика

ПОВИНЕН Ж ХТОСЬ ПОЯСНИТИ МВФ – УКРАЇНА НЕ ПРОДАЄТЬСЯ!

Європа робить те, що вигідно їй. Швейцарія робить те, що вигідно Швейцарії. А ми повинні робити те, що вигідно Україні і її громадянам

 Рекомендації Міжнародного валютного фонду (МВФ) для отримання Україною чергового траншу фінансової допомоги йдуть врозріз з інтересами країни і її громадянами.

Таку думку висловив народний депутат, голова підкомітету Верховної Ради України з прав людини та лідер політичної партії “За життя” Вадим Рабинович в ефірі авторської програми “Хто кому Рабинович” на телеканалі “112 Україна”.

“Європа робить те, що вигідно їй. Швейцарія робить те, що вигідно Швейцарії. А ми повинні робити те, що вигідно Україні і її громадянам. А не чекати кожен раз, що ще одне міжнародне агентство скаже:” А тепер спробуйте посипати їх дустом “, – і сипати дустом. Я читав рекомендації, які дав МВФ для отримання наступного траншу. Може, ми самі вже краще застрелимося?” – саркастично зауважив Рабинович.

За словами політика, виконання таких вимог МВФ завдасть шкоди ряду галузей української економіки, а також безпосередньо самим громадянам країни.

“Знову продати землю, знову пенсії, знову, знову, знову. Що це за організація така ?! І ми її слухаємо, і все. То вони нам потрібні, то вони нам не потрібні. Ви розумієте, не можна продати Україну, в тому числі і МВФ. Треба їм сказати: Україна не продається! Так не можна, хлопці. Будь-яка людина або організація, яка робить погано для жителів України, для країни – вона автоматично ворожа для нас. А якщо ми підтримуємо ворога, то ми взагалі не розуміємо, що робимо “, – переконаний парламентарій.

Лідер партії “За життя” вважає за необхідне ретельно розібратися в цьому питанні і відхилити умови співпраці, що шкодять Україні. “Повторюю: нові вимоги МВФ для України – абсолютне вбивство. Я хочу, щоб ви це почули і зрозуміли. І у нас немає іншого шляху, окрім як закінчити цю вакханалію – побиття нашої промисловості, побиття нашого сільського господарства, побиття людей, яких намагаються зробити якимось придатком “, – заявив політик.