Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Постраждали від реформ: Медведчук пропонує списати українцям всі борги

Українцям можуть списати всі борги із зарплати та комуналці в разі перемоги на виборах кандидата від «Опозиційної платформи - за Життя» Юрія Бойка.

Про це заявив глава політради партії «За Життя» Віктор Медведчук, мотивуючи, що парламент має подібний досвід
Медведчук запропонував Бойко внести до ВР закон про списання заборгованостей українців, які постраждали від реформ нинішньої влади. Про це політик заявив під час з’їзду об’єднання.

«Заборгованість, яка сьогодні існує по заробітним платам та комунальним послугам, стає дедалі більше. Заборгованість за комунальні послуги з 2013 року зросла в чотири рази – була 12 млрд, сьогодні становить 47,7 млрд » – наводить слова опозиціонера« 112 Україна ».

За його словами, в практиці чинного законодавства був випадок, коли Верховна Рада прийняла закон про списання заборгованості за комунальні послуги.

«Але тоді списали заборгованості енергетичних компаній перед державною НАК« Нафтогаз »в обсязі 26 млрд грн, списали доходи та борги олігархам. Я пропоную сьогодні нашим депутатам ініціювати подачу в парламент закон про списання заборгованостей громадян України, які зубожіли в результаті цієї реформаторської влади. Я думаю, це буде правильний крок і щодо наших людей, і щодо відчайдушної влади »- сказав Медведчук.

Нагадаємо, Звіт мера, зміни, земля та харчування дітей: завтра у Мукачеві сесія міськради

Читайте також: До уваги водіїв! У Мукачеві обмежать рух авто однією з вулиць (СХЕМА ОБ’ЇЗДУ)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...