Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Пошкоджений “Ужгород”: хто платитиме за відновлення напису

За ремонт фотозони «Я люблю Ужгород» платить не місто

Так, у ніч на неділю, 25 листопада, на площі Поштовій знову орудували вандали: літеру «У» у фотозоні «Я ♥ Ужгород» було повалено і розтрощено. На відео із камер спостереження видно, що повз фотозону у момент, коли її нівечили, проходить пішохід, і ніяк не реагує на побачене.

За повідомленням прес-служби Ужгородської міської ради, це відбувається щонайменше вп’яте. І вже не вперше видно, що у цей момент повз фотозону проходять люди, яким байдуже, що інші шкодять міське майно.

У прес-службі міської ради також розповіли, що заяву в поліцію писали у кожному випадку вандалізму, а також надали правоохоронцям доступ до відеокамер, однак поки жодного зі злодіїв не знайшли.

Цікавим є факт, що відновлення фотозони «Я ♥ Ужгород» жодного разу не проводилося за кошти міського бюджету – витрати на себе брала фізична-особа підприємець, яка і виготовила її на замовлення КП «Уж-Фест». Згідно з договором, виготовила та встановила несвітлову композицію «Я люблю Ужгород» Євтіхова Тетяна Михайлівна, хоча у документі не йдеться про те, що виконавець братиме на себе витрати на ремонт фотозони у разі її пошкодження. Нагадаємо, композиція коштувала місту 88 тис. грн

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...