Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Вадим Рабінович вимагає від правоохоронців порушити справи проти чиновників МОЗ

У світовому рейтингу рівня життя Україна займає 112 місце

У світовому рейтингу рівня життя Україна обганяють Уганда і Еритрея, а МОЗ продовжує ставити над українцями експерименти.
Про це народний депутат і лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в авторській передачі «Хто кому Рабінович» на каналі «112-Україна».

«Вийшов черговий рейтинг британського аналітичного центру TheLegatumInstitute. Це найбільший інститут, який дає оцінки ситуації в цілому в світі і в конкретній країні. У світовому рейтингу рівня життя ми займаємо 112 місце. Відразу за Угандою і Еритреєю. Причому, за останній рік ми втратили ще п’ять пунктів. Що ж нам влада постійно розповідає, як ми добре живемо? Чому люди цього не помічають? », – задається питанням парламентарій.
За його словами, особливо критична ситуація у нас в країні в сфері медицини, якою керує ставлениця Заходу – Уляна Супрун.

«У цьому рейтингу також оцінювали ситуацію в самих країнах. У нас найнижча оцінка – в сфері охорони здоров’я. Чиновники нам всі брешуть, крадуть наші гроші, труять нас ліками. Ось є висновки Рахункової палати України, скільки мільйонів вкрали. Чому немає кримінальних справ? »- обурюється народний депутат.
Політик вимагає зупинити масове винищення українців, а антикорупційні і правоохоронні органи порушити кримінальні справи проти виконуючої обов’язки Міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун і її заступників.

«Читаємо висновки Рахункової палати України. З людей, які були відправлені на лікування за державні кошти за кордон, стримали 25%. А ви в звітах написали, що у 98% цих людей покращився здоров’я! Не може у людей, які померли, здоров’я стати краще. У країни немає коштів, щоб лікувати українців, а вони перерахували величезні гроші за кордон! За висновками Рахункової палати $ 286 млн МОЗ використав неекономно. І це ще дуже м’яке формулювання, щоб прямо не сказати – вкрали », – резюмував Вадим Рабінович.

Нагадаємо, що за висновками Рахункової палати МОЗ неефективно використовував $ 286 млн на лікування українців за кордоном.

Реклама
Реклама
загрузка...