Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Поки ця влада не піде – так і будемо називати планомірне знищення народу «реформами»!

Корупція і псевдореформи - це те, що характеризує нинішню еліту. Перетворення в медичній, освітній та інших сферах навряд чи можна назвати реформами, тому потрібно перезапустити владу, і розпочати з парламенту

Таку заяву зробив народний депутат і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу «NewsOne»

«Є проста формула: корупція – це плата за непрацюючі державні інститути. Люди шукають, як обійти державу, тому що зробити з цієї кошмарною системою хоч щось вже не представляється можливим. Керівники країни те і роблять, що тільки базікають про перезапуск державної машини. Але за ці роки далі слів справа не пішла. Влада продовжує спокійно перекладати відповідальність на пересічного українця, незаслужено заявляючи, що головні корупціонери – це прості люди. Так відчепіться ж ви, нарешті, від людей і подивіться, що твориться у вас – у вищих ешелонах влади!»- закликав політик.

Вадим Рабінович вважає, що ті нововведення, які ініціювали представники нинішньої влади, спрямовані «виключно на виховання рабів».

«Раб повинен бути неосвіченим, але фізично міцним – це чітко відображено в нашій реформі освіти. Вдумайтеся, в ХХI столітті фізика, хімія, біологія, географія будуть об’єднані в один предмет – «Природні науки», викладати який будуть, звичайно, не профільні вчителі, а не зрозумій хто. І все це вводиться вже з 1 вересня! Складається погане відчуття, що Міністерство освіти зі шкільної програми прибирає ті дисципліни, потреба в яких падає через повний занепад промисловості. Разом з тим ці «реформатори» збільшили кількість уроків фізкультури (очевидно, вважають, що українці повинні тільки орати) і вводять «дванадцятирічку», щоб не створювати нові робочі місця», – припустив політик.

Прокоментував лідер партії «За життя» та заяву прем’єр-міністра Володимира Гройсмана про те, що «не всім українцям потрібна вища освіта, тому що не кожен може стати вченим».

«Це висловлювання людини, яка веде нас в дрімуче XIX століття. Так жити більше не можна! У нас немає газу і нафти, але у нас є великий людський потенціал! Тому кожен українець повинен мати можливість отримати вищу освіту, завдяки якій він виведе свою країну в ТОП розвинених держав світу. Сьогодні західні hi-tech компанії забиті українцями, тому що наших хлопців цінують в цивілізованих країнах, тоді як українська влада хоче виростити з наших дітей неуків!»- заявив Вадим Рабинович.

Тому, продовжив він, пора міняти існуючу конфігурацію влади і розпочати слід з парламенту, якому «народ не довіряє».

«Варяг» – Абромавічюс (екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України – ред.) Деякий час назад заявив, що є позитив в тому, що у нас зарплата 5 доларів. У подібних висловлюваннях і криється вся суть нинішніх реформ. Тому необхідно міняти владу! Це скликання Верховної Ради не відображає інтереси народу. Тому ті, хто вважає себе патріотом, просто зобов’язані скласти свої мандати і перезапустити парламент. Нехай народ сам вибирає дорогу, яка йому до душі. Сьогодні, при цій владі, ніхто ніяких перспектив вже не бачить, а, значить, терпіти цих злодійкуватих «можновладців» ще один рік немає ніякого сенсу!»- резюмував Вадим Рабинович.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...