Головна » Життя

Початок реєстрації на ЗНО

Реєстрація на ЗНО-2017 розпочнеться з 6 лютого

Реєстрація на зовнішнє незалежне тестування (ЗНО) розпочнеться о 10:00 6 лютого і триватиме до 17 березня. Про це під час прес-конференції повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.
«Реєстрація розпочнеться з 10 години ранку 6 лютого і триватиме до 17 березня 2017 року. До 31 березня триватиме час, протягом якого можна буде абітурієнту вносити зміни до своїх реєстраційних даних », – зазначив він.
За словами Карандія, додатковий час на реєстрацію буде з 3 по 19 травня, але воно буде виключно для учасників антитерористичної операції, жителів Криму і непідконтрольних районів Донбасу.

Довідка

Крім електронної заяви, для участі в тестуванні необхідно подати заяву і пакет документів. Зокрема, випускники 2017 року подають документи в свої школи, а випускники попередніх років – в пункти реєстрації, які будуть відкриті у всіх регіонах. Жителі непідконтрольних територій зможуть відправити заяви по електронній пошті.
Основна сесія тестування буде проведено з 23 травня по 16 червня, додаткова – з 3 по 12 липня.
Також, за словами Карандія, в 2017 році будуть прийматися сертифікати тестування як поточного року, так і 2016 року.
Як повідомляє АіФ.ua, в школах можуть скоротити кількість обов’язкових предметів. Документ поки що є тільки проектом, який пропонують на розгляд громадськості.

За матеріалами: http://www.aif.ua

Попередня публікація:
Наступна публікація: