Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Після вбивства Захарченка проведення виборів під питанням

Політик вважає, що влада не сприяє миру, а тільки «розпалює полум'я війни»

У планах нашої влади може бути використання нагнітання і загострення ситуації на Донбасі після загибелі Захарченко для натиску військової істерії, а можливо, і введення воєнного стану, що поставить під сумнів проведення виборів.

Таку заяву зробив народний депутат України і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112-Україна».

«Вбивство лідера ДНР Олександра Захарченко стане ключовою історією в подальшому розвитку подій щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Справа в тому, що Захід тиснув на Україну і Росію з метою дійсно запустити Мінський процес. Вбивство Захарченко робить це неможливим, а глава МЗС Росії Сергій Лавров вже заявив, що РФ відмовляється від переговорів в «нормандському форматі», черговий раунд яких був запланований на найближчий час », – зауважив парламентарій.

Політик вважає, що подібні інциденти не сприяють миру, а тільки «розпалюють полум’я війни», а ймовірними ініціаторами назвав тих, хто може виявитися «вигодонабувачами цієї історії».

«Сьогодні ми стали свідками того, як правляча еліта України намагається утриматися при владі шляхом розв’язування конфліктності навколо ситуації на Донбасі. Тепер ми повинні бути готові до нагнітання військової істерії з нашого боку, а може і відповіді з протилежного. Якщо, не дай Бог, почнуться якісь теракти, то влада встановить військовий стан, що поставить під сумнів проведення виборів, і буде пояснювати всім, чому саме вони повинні правити нами вічно і знищать країну остаточно », – підкреслив народний депутат.

Лідер партії «За життя» впевнений, що «вбивства один одного, а тим більше на власній території, а Донбас – це наша територія, це не спосіб для встановлення миру, а потрібно навпаки – робити все, щоб досягти припинення військових дій».

«Сьогодні був забитий цвях в кришку труни мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Але ж якщо дорога не веде до миру, то навіщо нам ця дорога? », – резюмував Вадим Рабінович.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...