Головна » Життя

Підтримую чоловіка

Лист підтримки Оксани Марченко своєму коханому чоловіку

Лист підтримки

На своїй сторінці Facebook Оксана Марченко оприлюднила відкритий лист підтримки свого чоловіка.

Коханий мій, Чоловік!

Скоро виповнюється 18 років з дня нашої першої зустрічі! А я люблю тебе сильніше і міцніше, ніж раніше. Люблю тебе – найпрекраснішого, благородного і люблячого чоловіка в цьому світі. Знаю, тобі не подобатися, коли я говорю про особисте для чужих людей, які часом дозволяють собі і так, без приводу, тріпати брудними язиками про наше життя … але тепер не про них.

Кожен раз, коли тобі роблять боляче, коли з тобою чинять несправедливо – я відчуваю біль за двох. Чергова підлість “демократичних заздрісників” – блокування твоєї сторінки в Facebook … Бідні люди! Вони боятися твоєї правди, яку ти несеш людям, не даючи їм остаточно оглухнути і осліпнути – навіть в Америці! Я пишаюся тобою! Пишаюся і підтримую тебе. Пишаюся, коли ти допомагаєш знедоленим, будуєш храми і відновлюєш монастирі, лікуєш дітей і рятуєш полонених … Я пишаюся тобою, тому що ти ніколи не боявся йти по мінному полю – і в прямому, і переносному сенсі! І все, у чому можуть тебе звинуватити, так це в твоїй великій милосердності. На жаль, люди робили це в усі віки, бо “… немає пророка в своїй Вітчизні …” Тому, завжди пам’ятай слова молитви: “… і в прикрості, і в радості!”

Я з тобою!

Марченко, Медведчук Марченко, Медведчук Марченко, Медведчук Марченко, Медведчук Марченко, Медведчук Марченко, Медведчук Марченко, Медведчук Марченко, Медведчук Марченко, Медведчук

Реклама
Попередня публікація: