Головна » Життя

Підняття зарплатні, та відставка керівництва: працівники Укрзалізниці готуються до всеукраїнського протесту

Акція протесту планується на 14 листопада.

Співробітники “Укрзалізниці” вимагають виплатити тринадцяту заробітну плату, а також підняти зарплатню за роботу, як і обіцяли раніше керівники компанії, –  повідомив портал Вести.

До того ж, працівники планують влаштувати протест і вимагати ще й відставки керівництва.

На даний момент на форумі в соціальних мережах проходить флеш-моб — працівники залізниці публікують фото з вимогою до керівництва компанії, а саме до Євгена Кравцову, виплатити зарплату. У 2019 році їм виплатили лише 70 гривень в якості заохочення.

Працівники підприємства вважають, що чолі УЗ Євгену Кравцову повинно бути соромно отримувати заробітну плату по півмільйона, в той час як звичайні співробітники отримують від 3,7 до 5 тисяч гривень.

Профспілки вже готують всеукраїнську акцію протесту. Вона відбудеться у четвер, 14 листопада, в столиці в урядовому кварталі. Головними вимогами є відставка Кравцова, зміна правління компанії, а також виконання умов по виплаті зарплат.

Голова профспілки “Спілка залізничників України” Руслана Довгошея повідомив, що керівництво підприємства запевняє ж/д — в прибутку. Проте пояснити причину не виконання договору ніхто не може.

Також слід підкреслити, що УЗ дозволяє собі витрачати гроші на різні послуги, маючи при цьому в штаті відповідних співробітників. Таким чином, щоб узаконити виплату мільйонних зарплат керівництву “Укрзалізниці”, доводиться віддавати величезні суми.

 

Нагадуємо,  Закарпатські грибарі продовжують шокувати результатами полювання (ФОТО)

Читайте також: П’яна горе-мати заснула, забувши про плиту: 3-річний малюк загинув у вогні

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


Залишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...